• Uroczyste Pożegnanie Przedszkola

• 30.06.2021 21:33
        • „Przykro będzie się pożegnać z zabawkami w naszej sali.
          Pięciolatki tu zostają, bo są jeszcze trochę mali.
          Żegnajcie nam koleżanki, miłych kolegów żegnamy.
          Wy zostaniecie w przedszkolu, a my rok szkolny powitamy.”

23 i 24 czerwca obie grupy zerówkowe uroczyście pożegnały Przedszkole. Dzieci śpiewały, tańczyły i mówiły wiersze dla swoich bliskich. Podczas występu nie zabrakło łez wzruszenia i gromkich oklasków.

Dziękujemy Rodzicom za przybycie i miłą niespodziankę. Kochane Dzieci jesteśmy z Was dumne.

• Warsztaty plastyczne w grupie I

• 30.06.2021 18:18
        • W czwartek – 24 czerwca w grupie zerówkowej miało  miejsce ciekawe i niecodzienne wydarzenie -warsztaty plastyczne. Warsztaty odbyły się dzięki uprzejmości jednego z rodziców, którego dziecko jest naszym wychowankiem. Pani Alina jest artystą plastykiem i zgodziła się opowiedzieć dzieciom trochę o swojej pracy, a przede wszystkim podziałać z nimi na płaszczyźnie plastycznej.

• Finał VI Przedszkolnego Konkursu Recytatorskiego

• 13.06.2021 20:31
        • 11 czerwca na sali gimnastycznej odbył się wielki finał VI Przedszkolnego Konkursu Recytatorskiego pod hasłem „Wesołe wierszyki na letnie pikniki”. Gospodarzami konkursu byli Bogdan Narolski oraz Radosław Śliwiński, którzy brawurowo wykonali swoje zadanie. Oprawę muzyczną i występy artystyczne przygotowały dzieci z grupy I i II. Wszyscy widzowie oraz Jury, byli pod wrażeniem umiejętności wokalnych i aktorskich naszych małych artystów. Poniżej prezentujemy listę zwycięzców w dwóch kategoriach wiekowych.

• Wycieczka do gospodarstwa agroturystycznego „Cicho-sza”

• 14.06.2021 21:18
        • 8 czerwca w  wyjątkowo piękny i słoneczny dzień , całe nasze przedszkole wybrało się do miejscowości Niedźwiedź, gdzie wśród lasów, w pięknym zakątku wielkopolski, znajduje się gospodarstwo agroturystyczne "Cicho-sza".

Tuż po przyjeździe na miejsce, przywitała nas uśmiechnięta właścicielka Kasia i jej wielu czworonożnych przyjaciół. Po "rozlokowaniu się” wszystkie grupy udały się na zwiedzanie stadniny koni ( a w niej, aż 42 piękne okazy!!!), oraz innych mieszkańców mini zoo. Dzieci zobaczyły między innymi: lamy, szopy, owce, daniele, króliki, emu, kozy - beztrosko biegające wśród zaaferowanych przedszkolaków, które je karmiły soczystą trawą i głaskały miękkie futerka. Jak to w prawdziwym zoo, nie zabrakło zwierząt z dalekich stron świata: wielbłąda, małpek i wielobarwnych egzotycznych papużek.