Rekrutacja do KLASY I Szkoły Podstawowej na rok szkolny 2018/2019

Wszystkie informacje na ten temat można znaleźć tutaj <----KLIKNIJ

Rekrutacja do KLASY I Szkoły Podstawowej na rok szkolny 2017/2018

Do pobrania:
  • Zgłoszenie dziecka do klasy I w SP w Mirkowie pobierz
  • Wniosek o przyjęcie dziecka do klasy I w SP w Mirkowie pobierz
  • Karta zgłoszenia dziecka do świetlicy pobierz

1. Dokumenty są dostępne w sekretariacie i do pobrania ze strony internetowej w tym m.in.: zgłoszenie dziecka zamieszkałego w Mirkowie (dzieci te przyjęte zostają automatycznie); wniosek o przyjęcie dziecka (wypełniają rodzice zamieszkali w innych miejscowościach) oraz zaświadczenia i oświadczenia, o których mowa w Uchwale Nr XXV/302/17 Rady Gminy Długołęka z dnia 23 lutego 2017r. w sprawie określenia kryteriów naboru do klas pierwszych szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Długołęka dla kandydatów zamieszkałych poza obwodem.
  2. Zgłoszenia prosimy składać do 31 marca 2017 a wnioski od 3 – 14 kwietnia 2017
  3. Razem ze zgłoszeniem lub wnioskiem, maksymalnie do 14 kwietnia 2017, należy złożyć też KARTĘ ZGŁOSZENIA DZIECKA DO ŚWIETLICY, jeżeli będzie z niej korzystało.

Rekrutacja odbywa się w oparciu o:
  • ustawę z dnia 14 grudnia 2016 r. Prawo oświatowe
  • uchwałę nr XXV/302/17 Rady Gminy Długołęka z dnia 23 lutego 2017 r. w sprawie projektu dostosowania sieci szkół podstawowych i gimnazjów do nowego ustroju szkolnego
  • uchwałę nr XXV/302/17 Rady Gminy Długołęka z dnia 23 lutego 2017 r. w sprawie określenia kryteriów naboru do klas pierwszych szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Długołęka dla kandydatów zamieszkałych poza obwodem