• Konkurs recytatorski w klasach 1-3

• 14.12.2017 06:05
        • Tradycyjnie 6 grudnia br. odbył się w naszej szkole Konkurs Recytatorski dla uczniów klas I-III. Reprezentanci z poszczególnych klas pięknie recytowali wiersze, których autorką jest Pani Wanda  Chotomska. Komisja z wielką uwagą i zainteresowaniem słuchała wszystkich uczestników. W tym roku na konkursie pojawił się również Święty Mikołaj, którym był zachwycony występami dzieci. Po burzliwej naradzie Pani Dyrektor Edyta Podyma (przewodnicząca jury) ogłosiła werdykt.
        • Paulina Rutkowska

• 09.12.2017 18:04
        • Paulina Rutkowska – nasza uczennica na drodze do sukcesu, gratulujemy i kibicujemy smiley

• Zakręcona akcja dla Wiktorii z Gimnazjum nr 29

• 08.12.2017 05:58
        • Potrzebne są ZAKRĘTKI - zbieramy je w naszej szkole dla Wiktorii, uczennicy z Gimnazjum nr 29, która zachorowała i potrzebuje na bardzo drogie leczenie.
          Zawieźliśmy już tam całkiem sporo zakrętek, które zebraliście. Prosimy Was o więcej.
          Zakrętki zbierane są w naszej szkole koło drzwi wejściowych do szkoły, w budynku, gdzie jest przedszkole.

• Wycieczka do Radia i Telewizji - kl. 1a i 3b

• 05.12.2017 20:29
        • 17 listopada 2017r. po raz kolejny w tym roku szkolnym uczniowie klasy Ia I IIIb mieli możliwość wyjazdu na wycieczkę. Tym razem byliśmy we Wrocławiu w gmachu Radia i Telewizji, gdzie obejrzeliśmy przedstawienie pt."Roszpunka". Następnie zwiedzaliśmy to niezwykle ciekawe miejsce.
        • Capitol 1a i 3b

• 05.12.2017 19:20
        • Dnia 27 października 2017r. uczniowie klasy Ia i IIIb  obejrzeli przedstawienie pt.,,Nasza mama czarodziejka,,. Po raz pierwszy byliśmy wspólnie w pięknym Teatrze Muzycznym we Wrocławiu. Po spektaklu mieliśmy możliwość zwiedzenia CAPITOLU.