• Sukcesy przedmiotowe

• 25.05.2018 06:14
        • Nasza szkoła osiąga sukcesy nie tylko w zawodach sportowych, ale także w konkursach przedmiotowych. 10 maja odbył się Gminny Konkurs Pięknego Czytania w Szkole Podstawowej w Siedlcu. Nasze reprezentantki - Zuzia Lewandowska z kl. VII i Emilka Gierak z kl. IV b - spisały się wyśmienicie. Zuzia zajęła pierwsze miejsce w kategorii klas VI-VII i została Mistrzem Pięknego Czytania! Gratulacje!
          Nie można także zapomnieć o kwietniowym konkursie historycznym „Mazurek Dąbrowskiego. Nasz hymn narodowy”, który odbył się w Szkole Podstawowej w Szczodrem. Drużyna w składzie: Ignacy Rusiecki, Klaudia Łuczak i Paulina Rutkowska, zajęła III miejsce i wykazała się ogromną wiedzą na temat hymnu i historii jego powstania. Gratulacje!
        • Sukcesy w piłce nożnej

• 25.05.2018 05:49
        • 10 maja dziewczyny zdobyły Wicemistrzostwo Gminy w Piłce Nożnej Dziewcząt klas 4-6, a dzień później chłopcy zdobyli Wicemistrzostwo Gminy w Piłce Nożnej Chłopców klas 4-6. To ogromny sukces! Serdecznie gratulujemy!
        • Nowe wieści z placu budowy

• 24.04.2018 18:32
        • 22.03.2018 - mury nowego łącznika rosną :)

Trudno, żeby było inaczej, jak tylu fachowców czuwa - tym razem z dachu
          szkoły - dobrze nam znany Pan Norbert - kierownik budowy w towarzystwie
          dyrektora i inspektorów nadzoru.
        • Informacja o awarii

• 24.04.2018 12:53
        • Szanowni Państwo,
          informujemy o awarii linii telefonicznej wraz z dostępem do internetu.
          Przewidywany czas naprawy to 25.04.2018 r. godz. 10.00

Prosimy o wyrozumiałość 😃