• Wycieczka klasy 7b i 8

• 05.07.2021 22:22

• W piątek 18 czerwca kl. 7b i kl. 8 wybrały się na wycieczkę do Wrocławia.
          Uczniowie zwiedzili wrocławski rynek oraz popłynęli statkiem po Odrze. Wszyscy cieszyli się ze wspólnie spędzonego czasu i możliwości odwiedzenia nowych miejsc.
        • Zakończenie roku szkolnego 2020/21 i pożegnanie Ósmoklasistów

• 05.07.2021 22:22

• Za nami zakończenie roku szkolnego 2020/2021.

Najstarsze klasy: 7a, 7b i 8 spotkały się podczas uroczystości na sali gimnastycznej. Były to dla nas wzruszające chwile, pełne radości, bo po trudnym roku nadeszły oczekiwane wakacje, ale też i smutne, ponieważ pożegnaliśmy uczniów 8 klasy... Będzie nam brakowało ich uśmiechu, kreatywności i pozytywnej energii, pozostaną dobre wspomnienia🥰 Coś się kończy, coś się zaczyna...
          Powodzenia Drodzy Absolwenci 🤗
        • Uczennice z kl. 7b na Wiosennym Festiwalu Internetowym

• 25.06.2021 02:22
        • Bardzo nam miło poinformować, że Magda, Maja i Łucja z klasy 7b dzielnie reprezentowały naszą szkołę podczas Wiosennego Festiwalu Internetowego, w którym brało udział ponad 80 zespołów z całej Polski. Uczniowie wspólnie odkrywali wyzwania ekologiczne i inspirowali się ciekawymi rozwiązaniami. Zespoły, które wykonały wszystkie zadania, otrzymały dyplomy. Wielkie gratulacje dla naszego zespołu z klasy 7b!
        • Zajęcia z kryminalistyki w kl. 7b w ramach Programu Projektor

• 25.06.2021 02:19
        • W czerwcu uczniowie klasy 7b uczestniczyli w zajęciach z cyklu Spotkania z Pasją w ramach Programu Projektor, który polega na dzieleniu się przez studentów swoimi pasjami z dziećmi ze szkół podstawowych. Zajęcia, które odbyły się w kl. 7b, dotyczyły kryminalistyki. Uczniowie poznali nie tylko teorię tej dziedziny, ale również praktykę. Uczniowie poznali specyfikę zawodów technika kryminalistyki i policjanta. Samodzielnie zdejmowali odciski palców i ust ze szklanki, poznawali swoje linie papilarne i na chwilę wcielili się w grafologów. Warsztaty były bardzo ciekawe!