• 2019/2020

• W roku szkolnym 2019/2020 Samorząd Uczniowski reprezentują:

Jan Karwasz-Jarmoliński z kl VII - przewodniczący szkoły

Maria Skorupa z kl.VII - zastępca przewodniczącego

Mateusz Luto z kl. Vb - członek Samorządu Uczniowskiego

JAN KARWASZ-JARMOLIŃSKI

MARYSIA SKORUPA

Cześć, jestem Marysia i chodzę do klasy 7. Moje hobby to taniec i języki obce. W SU chciałabym zorganizować ligę klas, obchodzenie świąt nietypowych i akcje związane z dbaniem o środowisko - np. sadzenie drzew, kwatów itd., zorganizowanie konkursu na "Flagę klasy", noc w szkole i zorganizowanie ankiety na temat Waszych pomysłów dla każdej klasy. Życzę miłego roku szkolnego 2019/2020!

MATEUSZ LUTO

Cześć, mam 10 lat i chodzę do klasy 5b. Interesuję się informatyką i robotyką. Od czterech lat sam programuję i buduję roboty przy użyciu programu Mindstorms. Dwa razy w tygodniu chodzę na treningi pływackie. Moimi ulubionymi przedmiotami są: język polski, matematyka i historia. W wolnym czasie gram w Minecrafta, czytam książki przygodowe, fantasy oraz jeżdżę na rowerze.