• Jakub Witkowski - włączyliśmy się w akcję

• 09.02.2018 05:50
        • W dniach od 6-9.02.2018 r. w naszej szkole jest przeprowadzana zbiórka pieniędzy na operację Jakuba Witkowskiego (ucznia SP w Brzeziej Łące), u którego zdiagnozowano raka mózgu - glejaka.
          Kuba czeka na operację w Niemczech. Zachęcamy do akcji.
          Zaplombowana puszka jest dostępna w sekretariacie
        • Konkurs recytatorski kl. 4-7

• 16.01.2018 08:17
        • Tuż przed świętami, 22 grudnia, odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski klas IV-VII. Uczestnicy konkursu przygotowali wspaniałe interpretacje wierszy Wandy Chotomskiej, która należy do Kawalerów Orderu Uśmiechu. Występy były świetne, a jury miało twardy orzech do zgryzienia , kogo nagrodzić? Nie było łatwo, ale po burzliwej naradzie wyłoniono zwycięzców: I miejsce zajęły Oliwia Wojnicka z kl. VI i Magdalena Buczak z kl. IVa, miejsce II - Zuzanna Lewandowska z kl. VII; przyznano również wyróżnienia: dla Zuzanny Skibińskiej i Bartosza Wróblewskiego z kl. IVa oraz dla Aleksandry Burzyńskiej z IVb. GRATULUJEMY!
          W konkursie uczestniczył także Święty Mikołaj , który po występach wręczył uczniom prezenty - fantastyczne, przygodowe, romantyczne..., po prostu rewelacyjne książki!