• Znaczący udział naszego Zespołu w projekcie Ekologicznie – fantastycznie

• 13.11.2017 05:51
        •  Zdobyliśmy dwa pierwsze miejsca i jedno drugie!

25.10 w Szczodrem odbyła się gala, podczas której podsumowano projekt edukacyjny Ekologicznie – fantastycznie w szkole i na wakacjach pn. „Kompostujemy i smog likwidujemy”. Był on realizowany od lipca do końca października przez gminę Długołęka i Gminny Ośrodek Kultury przy finansowym wsparciu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu. Podczas gali rozstrzygnięto konkurs piosenki ekologicznej. W kat. dzieci do lat 12 wygrała Magdalena Buczak z 4a. Gratulujemy!
          Ale to nie koniec naszych sukcesów!
          W konkursie na projekt graficzny II miejsce zajął Michał Głodzik z 3a.

W Konkursie fotograficznym (kategoria: dzieci do 12 lat) III miejsce zajęła Ania Wojewoda.
          Nasza absolwentka
          Julianna Lewandowska w konkursie piosenki ekologicznej (kategoria: dzieci i młodzież od 13 lat) zajęła II miejsce. SERDECZNIE WSZYSTKIM GRATULUJEMY!

• AKTUALNOŚCI Z PLACU BUDOWY

• 19.10.2017 06:40
        • Drodzy Uczniowie i Rodzice,

Od czwartku 19.10.2017 wejście do budynku z salą gimnastyczną przez pomieszczenie byłej biblioteki gminnej, przejście przez nieużywaną dotychczas furtkę od ul. Słowackiego przy betonowym słupie ogłoszeniowym. Jest to rozwiązanie przejściowe.

18.10.2017 (środa) – rozpoczęcie prac rozbiórkowych
        • Wycieczka klas 3a i 4b w Rudawy Janowickie

• 19.10.2017 05:16
        • W dniu 26 września 2017r. klasy 3a i 4b wybrały się na wycieczkę w Rudawy Janowickie. Bardzo chcieliśmy zobaczyć przede wszystkim Kolorowe Jeziorka oraz zamek w Bolkowie. Przewodnikiem podczas naszej wyprawy był p. Maciej Pisula - tata Michalinki z kl. 3 a. Pan Maciej bardzo interesująco opowiadał o przyrodzie gór i przygotował dla nas papierki lakmusowe, dzięki którym mogliśmy sprawdzić poziom zakwaszenia Kolorowych Jeziorek. Ciekawie mówił  także o dawnych czasach, gdy na zamku w Bolkowie jeszcze tętniło życie.
        • Gminna Gala Stypendystów

• 07.10.2017 06:31
        • 28 września 2017 w Kiełczowie odbyła się kolejna edycja Gminnej Gali Stypendystów. W tym roku stypendia przyznano 64 uczniom szkół podstawowych, 28 gimnazjalistom i 6 uczniom liceum. Wyróżnienia za osiągnięcia artystyczne otrzymało natomiast trzech uczniów. Wójt Iwona Agnieszka Łebek osobiście pogratulowała żakom wspaniałych osiągnięć naukowych i artystycznych, nie kryjąc ogromnej dumy z dokonań gminnej młodzieży. Do końca bieżącego roku kalendarzowego z budżetu gminy wypłaconych zostanie ponad 41.080 zł na ten cel.