• Nowe wejście do szkoły. Komin to już historia.

• 06.11.2017 21:32
        • Nowe wejście do budynku od ul. Słowackiego (działa od dzisiaj - 06.11, od godz. 11.30).

Wejścia przez bibliotekę już nie ma, furtka zamknięta, zakaz wchodzenia, bo to już teren budowy.

A wszystko związane z tym, że komin przeszedł dziś do historii, bo długiej i żmudnej rozbiórce.

• Pozostałości "łącznika", zdjęcia z 27.10.2017 (pt)

• 29.10.2017 03:41
        • Pomieszczenie biblioteki (przez które teraz wchodzimy do budynku od
          Słowackiego) i była sala klasy VI (nad biblioteką), też przejdą do historii,
          na ich miejscu będzie część nowej sali gimnastycznej.

Wkrótce ODSŁONA NOWEGO WEJŚCIA do budynku od ul. Słowackiego

• 28.10.2017 22:46
        • W czwartek, 12 października 2017 r., uczniowie, nauczyciele i pracownicy naszej szkoły głosowali na swojego kandydata do Samorządu Uczniowskiego.

Nad całością czuwała specjalnie powołana Komisja Wyborcza: Mateusz Bąba, Szymon Krupa i Mateusz Lech z kl.VII. Panowie cierpliwie tłumaczyli, w jaki sposób głosować i dbali, aby wszystko odbywało się zgodnie z zasadami demokratycznego prawa wyborczego. A wybór wcale nie był łatwy...

• Klasa VI gra

• 28.10.2017 22:16
        • Od poniedziałku uczniowie klasy szóstej pracowali nad projektami własnych gier planszowych. I to gier nie byle jakich, a opartych na ostatniej lekturze – „Hobbit, czyli tam i z powrotem” J. R. R. Tolkiena. Żeby wykonać taką grę, trzeba oczywiście znać powieść J, a poza tym wykazać się kreatywnością i dużą wyobraźnią. Tego naszym uczniom nie brakuje! Zobaczcie sami efekty ich pracy w galerii zdjęć: