• Konkurs kulinarny ZDROWO i KOLOROWO

• 15.06.2018 22:27
        • W dniu 07.06.2018r. dwie nasze drużyny wzięły udział Konkursie kulinarnym "Zdrowo i kolorowo" w Szkole Podstawowej nr 6 . I miejsce zdobyli: Michał Kaczor, Hanna Kamieniecka, Grzegorz Jakubiszyn z klasy 4 a, natomiast II miejsce zdobyli Michał Głodzik z 3a, Marcin Kraszyński 7a i Piotr Maciuk 1a.
          SERDECZNIE GRATULUJEMY! Byliście niesamowici!
        • Gminny Turniej Ortograficzny

• 18.06.2018 06:35
        • 08 czerwca br. nasi zwycięzcy z Gminnego Turnieju Ortograficznego, czyli Zosia Radecka, Ola Wojewoda oraz Mateusz Luto po raz kolejny wykazali się niezwykłą znajomością ortografii, zdobywając III miejsce w Powiatowym Turnieju Ortograficznym.
          Serdecznie im gratulujemy!
        • Dzieciaki sadzeniaki 3b

• 15.06.2018 12:20
        • Wykonanie Marzanny, zwiedzanie Leroy Merlin oraz sadzenie roślin,  jednym słowem doskonale zorganizowana zabawa. Wszyscy uczniowie klasy IIIB zadowoleni i uśmiechnięci.
        • Konkurs Piosenki Obcojęzycznej i Konkurs Poetycki

• 17.06.2018 06:46
        • 25.04 Madzia zajęła 2 miejsce w Konkursie Piosenki Obcojęzycznej. Lepiej od niej wypadł chlopiec z 6 klasy. Madzia byla oprócz jednej dzieczynki z 4 klasy najmłodszą uczestniczką.

21.05 na uroczystej Gali Laureatów Ogolnopolskiego Konkursu Poetyckiego. Cieszymy sie razem z Madzią 2 miejscem na dwudziestu laureatow gali. Mnóstwo wyróżnień. Rodzice Madzi obecni na gali, byli bardzo dumni, kiedy czytano opublikowany wiersz Madzi spośród najlepszych i gdy poetka Ewa Sonnenberg powiedziala do Madzi, że Madziula jest "jak rozkwitajacy kwiat i jeśli nie przestanie pisać, w przyszłości w pelni zakwitnie". Zostało ocenionych łącznie 150 wierszy.
          GRATULUJEMY sukcesów!
          Madziu, zakwitnij :) Pisz i nie przestawaj!
        • II GMINNY KONKURS WOKALNY  "Piosenka z tekstem"
        • II GMINNY KONKURS WOKALNY "Piosenka z tekstem"

• 14.06.2018 04:02
        • 08.06.2018  w Szkole Podstawowej im.Wandy Chotomskiej w Kiełczowie odbył się II GMINNY KONKURS WOKALNY  "Piosenka z tekstem". Jury po wysłuchaniu wszystkich wykonawców przyznało, 3 pierwsze miejsca z uwagi na bardzo dobry wokal prezentowany przez zwycięzców w bardzo zróżnicowanych gatunkach muzyki (poezja śpiewana, opera, muzyka pop). Dwa z pierwszych miejsc w tym Konkursie  przypadły Madzi i Oliwii, a Ania otrzymała wyróżnienie.