• Dzień Przedszkolaka, czyli szalona zabawa z animatorem FILMY i ZDJĘCIA

• 21.09.2020 17:13
        • W ramach obchodów Dnia Przedszkolaka  nasze dzieci, podzielone na dwie grupy, uczestniczyły w zabawach animacyjnych prowadzonych przez klauna Freda. Zabawy, tańce i harce odbywały się na świeżym powietrzu, na naszym szkolnym boisku.

Wszystkie dzieci z wypiekami na twarzach obserwowały popisowe akrobacje klauna na rowerze, żonglowanie piłeczkami czy tworzenie ciekawych przedmiotów i zwierzątek z balonów. Fred nie zapomniał również o naszych przedszkolakach, które często zapraszał do swoich sztuczek i musimy  nieskromnie przyznać , że wszystkim szło znakomicie.

Oczywiście wielką frajdą dla dzieciaków było łapanie baniek. Kiedy na horyzoncie nie było już ani jednej dzieci rozpoczęły animacje przy muzyce.  Naśladowały klauna Freda w tańcu, a uśmiechy nie schodziły z ich twarzy. To był wspaniały dzień , śmiemy twierdzić że najwspanialszy Dzień Przedszkolaka w całej historiilaugh
        • Dzień Kropki oczami przedszkolaka

• 16.09.2020 14:04
        • Międzynarodowy Dzień Kropki to święto, które od 2008 roku stwarza okazję do budowania pewności siebie, odkrywania talentów i pobudzania wyobraźni.

Wszystko rozpoczęło się w 2003 roku, kiedy Peter H. Reynolds wydał książkę dla dzieci „The Dot” (czyli “Kropka”), w której opowiedziana została historia małej Vashtii. Nieśmiała dziewczynka, dzięki mądrej nauczycielce od plastyki, uwierzyła w siebie i poznała swój talent. Świętowanie rozpoczęliśmy właśnie od poznania przygody małej Vashtii.
        • Warsztaty dogoterapeutyczne dla przedszkolaków

• 16.09.2020 20:21
        • W poniedziałek 14 września wszystkie przedszkolaki wzięły udział w ogólnopolskiej akcji edukacyjnej pt. „My nie gryziemy” – bezpieczna komunikacja człowieka z psem.

Dzieci dowiedziały się jak prawidłowo i bezpiecznie komunikować się z psem, jak powinna wyglądać prawidłowa dieta psa oraz jak zachować się w przypadku ataku.