• Zielona szkoła

• 27.05.2015 23:15
        • Od 4 do 8 maja szkoła nieco opustoszała… Wraz z uczniami klasy IV i V wyjechałyśmy na „Zieloną szkołę” aż nad morze :) Atrakcji było niemało: zwiedziliśmy miasto słynące z pysznych pierników – Toruń, spacerowaliśmy po Słowińskim Parku Narodowym (mały spacerek, ok. 15 km…), byliśmy w Trójmieście, na Półwyspie Helskim oraz w krzyżackim zamku w Malborku. Humory nam dopisywały, pogoda również. Wszyscy wrócili zadowoleni, z mnóstwem wspomnień i pamiątek :)

Agnieszka Luto
          Magdalena Krawczyk

• Gminne Mistrzostwa w Piłce Nożnej Chłopców – mamy medal!!!

• 11.06.2015 21:33
        • Dnia 13 maja 2015r. w SP w Kiełczowie odbyły się Gminne Mistrzostwa w Piłce Nożnej Chłopców. W zawodach wzięło udział 8 szkół z terenu naszej gminy. Reprezentacje szkół rozegrały mecze w 2 grupach.
          W składzie naszej szkolnej reprezentacji zagrali: Paweł Kaczmarek, Jakub Szuszczyński, Kacper Burzyński, Rafał Kuzioła, Radosław Sznajder, Radosław Kaczor, Adam Bioły, Kacper Ponikowski, Amadeusz Bartoszek, Ignacy Maliga i Jędrzej Maliga.
          Po zaciętych rozgrywkach w grupie (z drużynami ze szkół w: Kiełczowie, Borowej i Siedlcu) reprezentacja naszej szkoły wygrała mecz o III miejsce ze Szkołą Podstawową z Łoziny.
          Klasyfikacja końcowa Gminnych Mistrzostw w Piłce Nożnej Chłopców:
          I miejsce SP z Długołęki,
          II – SP z Kiełczowa,
          III – SP z Mirkowa,
          IV – SP z Łoziny,
          V – SP z Siedlca,
          VI – SP z Brzeziej Łąki,
          VII – SP z Borowej,
          VIII – SP ze Szczodrego.

Zawodnikom z naszej szkoły dziękuję za godne reprezentowanie szkoły podczas mistrzostw.
          Dziękuję!!!
          dr M. Krawczyk

• Program "Umiem pływać" 2015

• 21.05.2015 12:11
        • W lutym 2015r. nasza szkoła została zakwalifikowana do programu nauki pływania – „Umiem pływać”. Zajęcia przeznaczone były dla 15 osobowej grupy uczniów. Warunkiem udziału dziecka w programie było uzyskanie pisemnej zgodny rodzica lub prawnego opiekuna na udział dziecka w zajęciach sportowych na basenie. Udział w programie był bezpłatny, a zajęcia odbywały się na pływalni w Trzebnicy.
          dr M. Krawczyk

• Program 2015 Energa Sailing Edukacja i Sport

• 20.05.2015 23:54
        • Program Polskiego Związku Żeglarskiego i Grupy Energa pt.: „Energa Sailing Edukacja Optimist”. W ramach programu prowadzone są bezpłatne zajęcia teoretyczne i praktyczne mające na celu nabycie przez uczniów podstawowych umiejętności żeglarskich (9 uczniów).

• Sprawdzian Szóstoklasisty

• 06.05.2015 19:04
        • 1 kwietnia, w środę uczniowie napisali Sprawdzian Szóstoklasisty 2015.

29.05.2015 Wyniki sprawdzianu szóstoklasisty

W 2015 roku zasady egzaminu szóstoklasisty uległy zmianie. Sprawdzian został podzielony na dwie części: pierwszą, która sprawdzała wiedzę i umiejętności z języka polskiego i matematyki oraz drugą - z języka obcego.

Sprawdzian szóstoklasisty to próbny test z wiedzy ogólnej. Na sprawdzianie badany i oceniany jest poziom osiągnięć uczniów z czytania, pisania, rozumowania, korzystania z informacji, wykorzystywania wiedzy w praktyce. Przystąpienie do testu jest jednym z warunków ukończenia szkoły.

Poniżej przedstawiamy tabelę, jak nasi uczniowie wypadali w poprzednich latach:
          STANIN Rok
          NAJWYŻSZY 2009