• Spotkanie z muzyką - obój

• 28.05.2019 17:25
        • 23 maja odbyło się w naszym przedszkolu kolejne spotkanie z muzyką. Pani Kasia przywiozła kolejnego gościa – muzyka, pana Konrada – oboistę. Dzieci mogły nie tylko zobaczyć jak wygląda,  z jakich części jest zbudowany, jak brzmi, ale także dowiedzieć się wielu ciekawostek związanych z tym instrumentem.

• „Kabaret na jednej nodze”

• 13.05.2019 21:53
        • We wtorek 7 maja przedszkolaki ze wszystkich grup, wzięły udział w spektaklu edukacyjnym wystawionym przez Fundację Grupa T. W spektaklu poruszony został problem zdrowego stylu życia. Aktorzy przestrzegali, aby nie ufać nieznajomym, myć owoce i warzywa przed jedzenie oraz dbać o swoją higienę. Widowisko powstało w oparciu o scenariusz zabaw z dziećmi Wandy Chotomskiej „Kabaret na jednej nodze”.
        • Spotkanie z muzyką - puzon

• 09.05.2019 21:34
        • 7.05.2019r. odbyło się w naszym przedszkolu kolejne spotkanie z muzyką. Tym razem pan Tomek wraz z panem Janem przybliżyli dzieciom kolejny instrument z rodziny instrumentów dętych – puzon.
        • Zajęcia w bibliotece

• 30.04.2019 18:20
        • W środę – 3 kwietnia, grupa II udała się do Miejskiej Biblioteki Publicznej na Psim Polu. Większość przedszkolaków była w tej bibliotece po raz pierwszy. Dzieci dowiedziały się jak można się zapisać do biblioteki, na jakiej zasadzie wypożycza się książeczki oraz wszystkiego co jest z tym związane. Nasze przedszkolaki uczestniczyły również w warsztatach świątecznych, na które podążały zajęczą ścieżką.