• Przedszkolaki w Leroy Merlin

• 12.12.2018 21:22
        • W poniedziałek 10 grudnia przedszkolaki wybrały się do GIGAmarketu w Mirkowie, a celem wycieczki był udział w warsztatach edukacyjnych oraz zwiedzanie sklepu. Tematem warsztatów była ekologia – niezwykle ważna i aktualna dla każdego sprawa.

• Mikołajki u przedszkolaków

• 10.12.2018 23:22
        • Jak wiadomo  6-ty  grudnia to wyjątkowy dzień dla wszystkich dzieci.  Jest to czas otrzymywania prezentów od Świętego Mikołaja.  W tym roku nasze dzieci przedszkolne pojechały na wycieczkę do Bajkolandii, która znajduje się w Oleśnicy.

• Spotkanie z muzyką

• 27.11.2018 17:28
        • Listopadowy koncert  muzyczny pt. „Gdy piosenka szła do wojska” był koncertem  biało czerwonym. Nasze przedszkolaki miały okazję jeszcze raz przypomnieć sobie to, o czym rozmawialiśmy wcześniej na temat rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę

• Przedszkolaki świętują 100-lecie odzyskania niepodległości

• 18.11.2018 15:18
        • Narodowe Święto Niepodległości to jedno z najważniejszych świąt państwowych. W tym roku obchodzimy je szczególnie uroczyście ze względu na 100 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Przedszkolaki w czasie kilku ostatnich dni poprzez różne działania poszerzały swoją wiedzę na tematy związane z naszym ojczystym krajem.

• Witaminki, witaminki, dla chłopczyka i dziewczynki

• 28.10.2018 21:54
        • W minionych dniach dzieci z grupy I rozmawiały na temat wpływu jedzenia owoców i warzyw na zdrowie człowieka. Okazało się, że nasze najmłodsze przedszkolaki mają ogromną wiedzę w tym temacie. Nie tylko znały nazwy wszystkich owoców i warzyw, ale również wiedziały jakie witaminki w nich mieszkają :)