• Zajęcia w bibliotece

• 30.04.2019 18:20
      • W środę – 3 kwietnia, grupa II udała się do Miejskiej Biblioteki Publicznej na Psim Polu. Większość przedszkolaków była w tej bibliotece po raz pierwszy. Dzieci dowiedziały się jak można się zapisać do biblioteki, na jakiej zasadzie wypożycza się książeczki oraz wszystkiego co jest z tym związane. Nasze przedszkolaki uczestniczyły również w warsztatach świątecznych, na które podążały zajęczą ścieżką.

• Dzieci wykonały wspólnie kolorowe wielkanocne pisanki, które mogły zabrać ze sobą do przedszkola. Ta niecodzienna wizyta dostarczyła dzieciom wielu emocji również ze względu na fakt, że niektóre z nich po raz pierwszy miały okazję jechać autobusem miejskim. Dziękujemy bardzo pracownikom biblioteki za zaproszenie i gościnę oraz paniom Marcie W. i Kamili D., które towarzyszyły nam w tej wycieczce.

Bogumiła Trzęsowska

<---do galerii zdjęć