• Wybory Samorządu Uczniowskiego

• 05.11.2016 01:36

• W piątek, 30 września 2016r., uczniowie, nauczyciele i pracownicy naszej szkoły głosowali na swojego kandydata do Samorządu Uczniowskiego. Wybór wcale nie był łatwy…

• III Gminny Rajd Rowerowy

• 05.11.2016 01:37

• We wrześniu nasi uczniowie wraz z rodzicami wzięli udział w III Gminnym Rajdzie Rowerowym .W tym roku startowaliśmy z Borowej przez Nieciszów, gdzie był postój – chwila odpoczynku , czas na coś słodkiego i dalej na metę do Rakowa. Pogoda dopisała i w dobrych humorach, choć troszkę zmęczeni dojechaliśmy do końca. Na mecie czekało na nas ognisko, pyszne kiełbaski, medale i dyplomy.
          Do zobaczenia na starcie w przyszłym  roku !
          Magdalena Jarmolińska

• 05.11.2016 01:37
        • Kochani, dziś Wasze święto – Dzień Chłopaka,
          Przesyłamy więc każdemu słodkiego buziaka.
          Życzymy Wam zdrowia, szczęścia, pomyślności
          I do wszystkich kobiet sporo cierpliwości,
          Żebyście uwag zbyt dużo nie łapali,
          A na lekcjach tylko piątki i szóstki dostawali.
          Przyjmijcie na odstresowanie smoczek uspokajający
          I modny krawat, by każdy z Was był czarujący.
        • Gminne Mistrzostwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych - mamy medale!!!

• 30.09.2016 16:04

• Dnia 22 września 2016 r. reprezetacja naszej szkoły wywalczyła – pierwsze w historii naszej szkoły – medale w Gminnych Mistrzostwach w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Po zaciętej walce zarówno reprezentacja chłopców, jak i dziewcząt wywalczyła dla naszej szkoły miejsce na podium. Zatem mamy pierwsze w historii brązowe medale w obu kategoriach - chłopców i dziewcząt.