• PODSUMOWANIE AKCJI „GRAMY DLA AGATKI”

• 19.12.2016 13:55

• Z wielką radością informujemy , że podczas sobotniego koncertu "GRAMY DLA AGATKI",
          który odbył się 10 grudnia w ZSP w Mirkowie,  uzbieraliśmy.... 18.276,54 zł !!!!!

Serdecznie Wszystkim dziękujemy

Pomocnicy Agatki

• II miejsce w finale zawodów policyjnych!!!

• 14.12.2016 14:46

• Dnia 14 grudnia 2016 r. w Gimnazjum nr 14 przy ul. Reja 1-3 we Wrocławiu odbył się XVIII finał turnieju sportowo-edukacyjnego pn.: „Pomagajmy sobie wzajemnie”.  Do finału zakwalifikowanych zostało 16 szkół z powiatu wrocławskiego.
          W składzie naszej reprezentacji byli: Kamil Szewczyk, Daria Chęcińska, Patryk Sowiński, Oliwia Bąba, Adrian Grzesik i Daria Koch.
          Tym razem udało nam sie wywalczyć najlepsze miejsce w historii naszej szkoły pod względem tego konkursu i uzyskaliśmy II miejsce!!!
        • „Graliśmy, gramy i grać będziemy …..bo POMOC MA MOC”

• 14.12.2016 14:20

• Datki dla Agatki tutaj

Agatka, choć ma zaledwie rok, przeszła więcej niż niejeden dorosły. Jeszcze przed narodzinami  udziewczynki lekarze stwierdzili wadę serca. W wieku dwóch miesięcy przeszła skomplikowaną operację , po której okazało się, że wada jest jeszcze bardziej rozległa. I kiedy o życie Agatki walczyli zarówno rodzice, jak i specjaliści, okazało się, że dziewczynka jest znowu w niebezpieczeństwie. Złośliwy nowotwór zaatakował jej oczko. Pilnie potrzebuje pomocy, po którą udała się już do Nowego Jorku… jednak do pełnego wyleczenia brakuje jeszcze bardzo wielkiej sumy, ok. 500 tyś . złotych. Każda jedna złotówka ma w tej chwili większe znaczenie niż przedtem.

Dlatego w sobotę 10 grudnia wszyscy mieszkańcy Mirkowa zjednoczyli swoje siły  by pomóc swojej małej sąsiadce. Punkt o 13- tej  wraz z zespołem Dexter  zagraliśmy dla  naszej Agatki.  Po krótkim koncercie, występie  zespołu tanecznego „Inspiracja” przeszliśmy do licytowania atrakcyjnych przedmiotów, tak hojnie podarowanych nam na ten szczytny cel. A wylicytować można było prawdziwe perełki: wiele usług w prestiżowych salonach fryzjerskich i kosmetycznych, całodniowy pobyt w SPA, przejazd autem driftingowym z samym mistrzem Bartoszem Pełką. Naszą akcję wsparła również Justyna Kowalczyk, która oddała na licytację swoją koszulkę czy piłkarze Śląska Wrocław, którzy ofiarowali nam dwie  piłki z podpisami zawodników.
        • Relacja z akcji charytatywnej „Gramy dla Agatki” pojawiła się w telewizji ECHO24

• 11.12.2016 21:17

• DRODZY RODZICE, DZIECI, MIESZKAŃCY MIRKOWA
          I WSZYSCY LUDZIE O DOBRYM SERCU

Dziękujemy Wam za tak liczne przybycie i serce które okazaliście chorej Agatce.
          Relacja z naszej akcji pojawiła się w telewizji ECHO24 tutaj

Wkrótce na naszej stronie pojawi się również fotorelacja z przeprowadzonej akcji, już teraz możemy poinformować, że szacowana kwota z samych licytacji to około 7.000 – 7.500 zł. DZIĘKUJEMY ! Informację o tym, ile łącznie udało się zebrać  pieniędzy podamy niebawem.