• Podsumowanie akcji "Długołęka dla Rwandy"

• 07.12.2016 16:23
        • 5 grudnia 2016 - Urząd Gminy Długołęka - "Wieczór afrykański" - podsumowanie tegorocznej akcji "Długołęka dla Rwandy".
          Za zaangażowanie w akcję otrzymaliśmy dyplomy – podziękowania, od Pani Wójt i od Gości z Rwandy
          .
        • Fabryka bombek

• 07.12.2016 15:28
        • 30 listopada 2016r. uczniowie z klas IIB i IIIA uczestniczyli w wycieczce do Fabryki Bombek w Krośnicach.
          To wspaniałe miejsce z mnóstwem pięknych, kolorowych i błyszczących ozdób. Podczas wycieczki uczniowie mieli możliwość zapoznania się z procesem powstawania tych niezwykłych świecidełek. Uczestnicząc w zajęciach warsztatowych własnoręcznie malowali bombki.
          Zadowoleni, w świątecznych nastrojach wrócili do Mirkowa.
        • Konkurs recytatorski klasa 2b

• 07.12.2016 15:21
        • 05 grudnia br. w klasie IIB odbył się Konkurs Recytatorski. Wzięło w nim udział 12 uczestników, recytując wiersze Pani Wandy Chotomskiej. Wszyscy zaprezentowali się znakomicie, jednak zdaniem jury na szczególne wyróżnienie zasługują następujące osoby Maja Buczak,  Kornelia Ćwójda oraz Michał Hladik. Gratulujemy!
        • Podwójny brązowy medal – III miejsce w Gminnych Mistrzostwach w Tenisie Stołowym

• 01.12.2016 14:41

• Dnia 1 grudnia 2016 r. w SP w Brzeziej Łące odbyły się Gminne Mistrzostwa w Tenisie Stołowym Chłopców i Dziewcząt. W zawodach wzięło udział 7 szkół z terenu naszej gminy. Reprezentacje szkół rozegrały mecze w 2 grupach.

W składzie naszej szkolnej reprezentacji zagrali (wyłonieni w szkolnych eliminacjach): Jędrzej Maliga, Ignacy Maliga, Kacper Woszczyk oraz Amelia Kijkowska, Simona Niemc i Aleksandra Sądaj.

Zarówno reprezentacja chłopców jak i dziewcząt wyszła z grupy z II miejsca i po zaciętych wymianach wygrała mecz o III miejsce.

• Turniej sportowo-edukacyjny – „Pomagajmy sobie wzajemnie”

• 16.01.2017 17:16

• WYGRALIŚMY!!! Rowery znowu są nasze – po raz szósty z rzędu:).

Turniej sportowo-edukacyjny pt.: „Pomagajmy sobie wzajemnie” – to impreza, która ma na celu zaangażowanie młodzieży szkół podstawowych do rywalizacji międzyszkolnej na temat prewencji kryminalnej. Poprzez zabawę i sport dzieci poznają pracę policji, jej podstawowe zadania oraz sposób zachowania się w sytuacjach stwarzających zagrożenie i ich unikanie.