• Konkurs „Kartka świąteczna z motywem Orderu Uśmiechu”

• 19.01.2017 19:14

• Nasza szkoła już po raz trzeci wzięła udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym dla dzieci ze szkół i placówek im. Kawalerów Orderu Uśmiechu pt. „Kartka świąteczna z motywem Orderu Uśmiechu” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 23 w Toruniu.
        • Program "Umiem pływać"

• 19.01.2017 15:44

• Zakończenie realizacji programu  "Umiem pływać". We wrześniu 2016 r. nasza szkoła została zakwalifikowana do programu nauki pływania – „Umiem pływać”.

• Poranek Kolęd

• 08.01.2017 19:31
        • Tradycją naszej szkoły i przedszkola  są coroczne jasełka bożonarodzeniowe. Tuż przed świętami, 22 grudnia 2016 r. w pięknie udekorowanej sali gimnastycznej zebrały się przedszkolaki, uczniowie szkoły podstawowej, panie dyrektor i wszyscy nauczyciele.

W świąteczny nastrój wprowadziły nas dzieci z grupy III przedszkola, które pod kierunkiem pani Marty przygotowały nastrojową inscenizację związaną z narodzeniem Dzieciątka Jezus, z udziałem pasterzy, królów i zastępu aniołów.