• Spektakl muzyczny pt. „ Dzwonnik z Notre Dame”

• 28.04.2017 14:28

• Teatr muzyczny Forte zabrał nas do krainy baśni na spektakl muzyczny pt. „ Dzwonnik z Notre Dame”. Jest to piękna opowieść o garbatym Quasimodo, który pokonuje swój lęk przed otoczeniem przełamując barierę samotności i odrzucenia.
        • „Kto czyta książki, ten żyje podwójnie”

• 29.03.2017 09:53

• Systematyczny kontakt dziecka z książką aktywizuje jego rozwój intelektualny i emocjonalny, budzi wrażliwość estetyczną, sprzyja rozwijaniu postaw twórczych oraz wyzwala ekspresję dziecięcą. Nasze działania wspierane są przez zaproszonych do przedszkola gości.
        • „Przedszkole pełne muzyki”

• 27.03.2017 12:51

• „ ...Dziecko nosi w sobie muzykę, spontaniczną, która chce się ujawnić. Jeżeli pomożemy dziecku rozwinąć muzykę, która jest w nim uczynimy je istotą nie tylko lepszą i szlachetniejszą lecz również bardziej szczęśliwą...”
          (E. Souriau)
        • Spotkanie z muzyką WIOSNA

• 27.03.2017 12:39

• 17.03.2017r. (piątek) w naszym przedszkolu odbyło się – jak co miesiąc, spotkanie z muzyką. Tym razem zespół muzyczny( reprezentowany przez P. Monikę Malec) porwał nas w świat fantazji i wywołał uśmiech na naszych twarzach!