• Wizyta u stomatologa

• 19.12.2016 15:12

• W ramach tygodnia „Dbamy o zdrowie” dzieci z grupy II wybrały się do gabinetu stomatologicznego w Mirkowie. Celem wizyty było przełamanie obaw przed dentystą, a także kształtowanie zdrowych nawyków. Pani doktor Ewa Dobromilska-Bąk zapoznała dzieci z wyposażeniem gabinetu, wyjaśniła jak leczy zęby oraz jak należy dbać o higienę jamy ustnej. Następnie skontrolowała zęby ochotników. Na zakończenie wręczyła dzieciom kolorowanki oraz odrobinę słodkości, zaznaczając przy tym iż słodycze należy jeść z umiarem.
          Serdecznie dziękujemy.
          Anna Mikołajczak
        • „KSIĘGA DŻUNGLI”

• 19.12.2016 14:24

• 12 grudnia wszystkie grupy przedszkolne pojechały do Oleśnicy . Celem wycieczki okazał się Miejski Ośrodek Kultury i Sportu,  w którym to teatr „Panteatr” przygotował przedstawienie na podstawie powieści  Rudyarda Kiplinga "Księga Dżungli"...
        • Zwierzęta egzotyczne w przedszkolu

• 12.12.2016 23:51

• Czy ptasznik to straszny ptak? Czy wąż mleczny pije mleko, a boa dusiciel może udusić człowieka? Czy agama brodata nosi brodę, a błotna uwielbia taplać się w błocie? Na te i inne pytania padały odpowiedzi! W czwartek 8 grudnia, w przedszkolu gościł pan, który prowadzi  ZooTeam (wystawę zwierząt egzotycznych) we Wrocławiu. Ze swojej hodowli przywiózł  patyczaka, gekona lamparciego i afrykańskiego, agamę błotną i brodatą, karaczana madagaskarskiego skorpiona, węża mlecznego kameleona i jeża pigmejskiego.
        • Wizyta Mikołaja

• 12.12.2016 22:26

• We wtorek 6 grudnia przedszkolaki odwiedził Mikołaj. Na tego gościa dzieci czekały z niecierpliwością ale również z pewną dozą niepewności – przyjdzie czy nie przyjdzie w tym roku?  Z tą grzecznością różnie bywało wink
        • DZIECI LISTY PISZĄ…….