• Wycieczka na SKY TOWER

• 15.11.2014 01:23
        • Dzięki hojności rodziców w dniu 17.10. (piątek), odbyła się sponsorowana wycieczka dla wszystkich grup przedszkolnych do punktu widokowego „Sky Tower”. Dzieci miały okazję wjechać na 49 piętro tarasu widokowego i obejrzeć panoramę Wrocławia i okolic. Największe wrażenie zrobiły na przedszkolakach budynki, które z wysokości wyglądały jak pudełka od zapałek oraz auta, które przypominały ich ulubione resoraki  „Hot Wheels”. To była dla nas wycieczka „wysokich lotów”, za którą serdecznie dziękujemy. (17.10.2014r.)
        • Spotkanie z muzyką w przedszkolu SKRZYPCE

• 15.11.2014 01:19
        • W październiku w przedszkolu odbyło się kolejne  „Spotkanie z muzyką”.  Tym razem gościem honorowym była pani Magda – skrzypaczka. Dzieci słuchały granych na żywo utworów J. Straussa, N. Paganiniego oraz Schuberta.  Okazją do wspólnej zabawy były piosenki: „Ogórek” oraz  „Jedz ryby”.  Dzieci inscenizowały wiersz „Pstrąg” przy akompaniamencie utworu Schuberta. (01.10.2014r.)
        • Policja w przedszkolu

• 15.11.2014 01:17
        • W poniedziałek - 29 września - przedszkolaki odwiedził gość specjalny – pan Rafał Gliga – policjant. Spotkanie było między innymi okazją do rozmowy na temat zasad bezpiecznego poruszania się pieszych w ruchu drogowym. Dzieci dowiedziały się także  jak zachować się podczas spotkania z groźnym psem. Mogły w sposób praktyczny przećwiczyć  bezpieczne ułożenie w takiej sytuacji . Na pamiątkę spotkania dzieci otrzymały odblaskowe opaski, dzięki którym będą widoczne na drodze o zmroku. (29.09.2014r.)
          Do galerii zdjeć -->
        • Dzień Orderu Uśmiechu

• 15.11.2014 01:13
        • 23-ci września, zapisze się w naszej pamięci jako Dzień Uśmiechu. W tym ważnym dla naszej szkoły i przedszkola dniu, wszystkie przedszkolaki ubrane w żółto-niebieskich kolorach Orderu, wzięły udział w uroczystym apelu z tej okazji. Mogliśmy również podziwiać oraz brać czynny udział w pokazie tańca w wykonaniu Szkoły Tańca Kijkowski. Mimo, że nasz tradycyjny, coroczny Słoneczny Korowód ulicami Mirkowa nie odbył się przez padający deszcz, na naszych twarzach przez cały dzień gościł promienny uśmiech. (23.09.2014r.)