• Czwartek 2 maja

• 30.04.2019 18:35
        • Szanowni Rodzice, Uczniowie,

przypominam, że w czwartek 2 maja 2019 r. zajęcia edukacyjne
          w ZSP w Mirkowie będą odbywały się zgodnie z planem.

dyrektor ZSP w Mirkowie

• Zawieszenie akcji strajkowej

• 26.04.2019 10:32
        • Szanowni Rodzice, Uczniowie
          akcja strajkowa w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Mirkowie zostaje zawieszona z dniem 27 kwietnia 2019 r. (sobota). W związku z tym od poniedziałku 29 kwietnia 2019 r. zajęcia edukacyjne w szkole i w przedszkolu będą realizowane zgodnie z planem, również w czwartek 2 maja 2019 r.
          W najbliższym tygodniu dni ustawowo wolne od zajęć to 1 i 3 maja 2019 r. (środa, piątek).

W związku z koniecznością zaplanowania pracy stołówki w przyszłym tygodniu, proszę o zgłaszanie do sekretariatu ewentualnych nieobecności dzieci w szkole i przedszkolu.

Janina Marynowska – dyrektor ZSP w Mirkowie
        • Akcja strajkowa wciąż trwa

• 23.04.2019 16:29
        • Szanowni Państwo,
          akcja strajkowa w ZSP Mirków trwa w dalszym ciągu. Do odwołania strajku zajęć edukacyjnych nie będzie. Czynimy starania mające na celu zapewnienie opieki dzieciom w ramach zajęć świetlicowych.

Jesteśmy w stanie zaopiekować się grupą do 25 dzieci od środy do piątku (24-26.04).
          dyrektor ZSP Mirków
        • Akcja strajkowa w ZSP Mirków

• 08.04.2019 07:59
        • Szanowni Państwo,
          w związku z brakiem porozumienia związków zawodowych z rządem, w ZSP Mirków od dnia 8.04.2019 (poniedziałek) do odwołania rozpoczęła się akcja strajkowa.
          Ponieważ strajkują wszyscy nauczyciele przedszkola i 95 % nauczycieli szkoły oraz pracownicy obsługi, nie jestem w stanie zapewnić opiekę Państwa dzieciom.
          W związku z tym proszę o zapewnienie opiekę swoim dzieciom na czas strajku.

Wszystkie ważne informacje będę Państwu przekazywała na bieżąco.
          dyrektor
        • Informacja Dyrektora Szkoły w związku z planowanymi strajkami

• 08.04.2019 07:58
        • Szanowni Państwo,

W związku z brakiem rozstrzygnięcia sporu związków zawodowych z rządem i planowanym strajkiem pracowników oświaty od poniedziałku 8.04.2019 r., pragnę Państwa poinformować, że wyniki przeprowadzonego referendum w naszej placówce wskazują, iż pracownicy popierają akcje strajkową i może w niej wziąć udział 100 % zatrudnionych nauczycieli i pracowników obsługi Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Mirkowie.