• Konkurs recytatorski w klasie 1b

• 01.02.2019 15:02

• Uczniowie z klasy Ib, przed finałowym konkursem ogólnoszkolnym, w swoim gronie wyłonili zwycięzców na najlepszą interpretację wierszy o Polsce. Zostali nimi: Karolinka Bomersbach, Ania Wojewoda, Michałek Kobyłecki i Bartłomiej Marciniak. Gratulujemy Laureatom:)
          Zdjęcia z klasowych eliminacji można obejrzeć:  ---------->KLIKNIJ TUTAJ<-----------
        • Wycieczka kl. 1b i 2b do Impartu

• 01.02.2019 14:53
        • W dniu 24.01.2019 r. klasy 1b i 2b pojechały do Centrum Sztuki Impart na przedstawienie baletowe pt. Królowa Śniegu. W spektaklu organizowanym prod patronatem Operetki Dolnośląskiej udział wzięli uczniowie Szkoły Baletowej z Wrocławia. Pełne uroku i muzyki przedstawienie w w prosty sposób przypomniało znaną  wszystkim dzieciom historię Kaja i Gerdy, a taneczna interpretacja wydarzeń to świetny sposób na prezentację talentów i pasji młodych aktorów.
          Ewa Wojewoda
        • Dzień Babci i Dziadka w klasie 1b

• 01.02.2019 14:43

• Z okazji Dnia Babci i Dziadka klasa 1b zaprosiła swoje Babcie i Dziadków do szkoły na wspólne zajęcia. Dzieci pod czułą opieką wykonały piękne dekoracje: świeczniki i drzewka szczęścia. Z pewnością staną się one piękną dekoracją stołów i będą wzbudzały miłe skojarzenia. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z warsztatów: ------->KLIKNIJ TUTAJ<---------
          Ewa Wojewoda
        • Klasy pierwsze  w Teatrze Polskim
        • Klasy pierwsze w Teatrze Polskim

• 31.01.2019 17:53
        • W ramach projektu "Czwartki z kulturą" 11 stycznia klasa 1a i klasa 1b wybrały się do Teatru Polskiego na spektakl pt."Opowieść Wigilijna". Dzieci miały okazję obejrzeć niezwykłe widowisko stworzone przez kilkudziesięciu artystów, w tym także przez dzieci. Spektakl był połączeniem wielu żywiołów - ruchu, tańca i akrobacji z klasycznymi elementami teatru dramatycznego. Była to piękna opowieść o poszukiwaniu dobra, prawdy i miłości.
          Iwona Krzaczkowska
        • Jak radzić sobie ze złością?

• 01.02.2019 14:29
        • We wtorek 15 stycznia klasa Vb i grupa III z przedszkola miały okazję uczestniczyć w warsztatach terapeutycznych pod intrygującym tytułem "Jak radzić sobie ze złością?". Zajęcia poprowadziła pani Joanna Mirecka, która jest nauczycielem szkolnym i przedszkolnym, terapeutą, blogerką i autorką książki  "Dzieci pomysłowej mamy". W trakcie warsztatów uczniowie dowiedzieli się, czym jest złość, skąd się bierze, jak ją zauważyć i jak sobie z nią radzić.