• Spotkanie z muzyką - perkusja

• 28.10.2018 21:24
        • 25 października odbyło się drugie w tym roku spotkanie z muzyką. Gościem specjalnym tym razem był pan Zbyszek Lewandowski – perkusista, muzyk jazzowy, nauczyciel. Po przywitaniu dobrze już znaną i lubianą przez dzieci „Dzieńdobrynką”, nasz gość wprowadził dzieci w świat instrumentów perkusyjnych.

• III Gminny Konkurs Plastyczny „Kolorowa Jesień”

• 12.11.2018 20:23
        • Po raz trzeci w naszym przedszkolu odbył się  gminny konkurs plastyczny o tematyce jesiennej. Tym razem każda placówka mogła zgłosić do konkursu  ograniczoną liczbę prac. Mimo to wybór był równie trudny jak w ubiegłych latach. Wszystkie prace były godne uwagi i wszystkie zasłużyły na nagrodę.

• Wyjazd do teatru

• 20.10.2018 17:29
        • W czwartek  – 18 października przedszkolaki wyjechały na spektakl pt. „Och Emil” do Teatru Lalek.  Już od rana odświętnie ubrane dzieci oczekiwały na to wydarzenie.  Był to nasz pierwszy w tym roku szkolnym wyjazd.  Spektakl oparty jest na motywach znanej i lubianej przez dzieci powieści Astrid Lindgren  „Emil ze Smalandii”.  I chociaż sama książka jak również spektakl mają już swoje lata okazuje się, że to co dobre nie ma daty ważności.
        • Edukacja antysmogowa w przedszkolu

• 27.09.2018 07:14
        • We wtorek - 18 września, starsze przedszkolaki miały okazję uczestniczyć w interaktywnych warsztatach słowno – muzyczno – ruchowych o tematyce ekologicznej „STOP SZARY SMOG”.
        • „Już przedszkolak wie, że świat sprząta się”

• 24.09.2018 20:16
        • Wrzesień jest tym miesiącem, w którym w całej Polsce odbywa się Ogólnopolska Akcja Sprzątania Świata. W tym roku również nasze przedszkolaki zaopatrzone w rękawice i worki  zaangażowały się w tę akcję. Wszystkie nasze dzieci wyszły do swojego ulubionego  lasku, gdzie zbierały śmieci. Dzięki temu wokół przedszkola i w lesie zrobiło się czysto i przyjemnie.