• Jasełka w przedszkolu

• 12.02.2019 17:19
        • W styczniu dwie najstarsze grupy przedszkolne zaprosiły swoich najbliższych na przedstawienia jasełkowe. Dzieci przez kilka tygodni uczyły się kolęd, pastorałek oraz przydzielonych im ról. Bardzo chciały, aby rodzice mogli odwiedzić ich w przedszkolu oraz podziwiać ich w przedstawieniu, które z takim zaangażowaniem przygotowały.

• Przedszkolaki w teatrze lalek

• 13.01.2019 18:30
        • 11 stycznia - w piątek wszystkie grupy przedszkolne udały się do Wrocławia na przedstawienie pt. „Babcia na jabłoni”. Spektakl powstał na motywach powieści austriackiej pisarki Miry Lobe. Jest to piękna – wzruszająca, momentami zabawna opowieść o małym chłopcu i jego niezwykłej babci.

• Spotkanie z muzyką - skrzypce

• 28.12.2018 12:08
        • 20.12.2018r. odbyło się kolejne „Spotkanie z muzyką”. Tym razem gościem specjalnym był dobrze już dzieciom znany pan Tomasz Kolbuszewski, który wprowadził dzieci w świat skrzypiec. Na powitanie muzyk zagrał dzieciom skrzypcową wersję piosenki „Que sera, sera”, czym wprowadził dzieci w świetne nastroje.
        • Przedszkolaki aktywnie oczekują na święta

• 26.12.2018 14:30
        •                    Kiedy choinka leśna dama,                                               Wszystkich ogarnia podniecenie,

Włoży już swoje stroje,                                                    Nas i sąsiadów z bloku…

A w kuchni ciasto piecze mama,                                      Szkoda, że  Boże Narodzenie

Aż pachnie na pokoje,                                                     Jest tylko raz do roku.

L.J. Kern

Święta już wkrótce, a nasze dzieci czekają na nie z niecierpliwością. Aby uprzyjemnić ten czas każda   z grup na swój sposób przygotowywała się do tego radosnego okresu.
        • Warsztaty edukacyjne

• 26.12.2018 13:47
        • W piątek - 14 grudnia grupy II i III miały okazję wziąć udział w projekcie edukacyjnym  pt. „Ja, Ty Oni. Razem zmieniamy świat”. Projekt ten jest dziełem Teatru Fundacji L’Arche, a jego celem jest oswojenie dzieci z tematem niepełnosprawności.  Teatr przyjechał do nas na zaproszenie jednego z rodziców. Pani Kasi K. oraz Fundacji  L’ARCHE serdecznie dziękujemy.