• Wycieczka klasy 7a do Karłowa 20-22.09

• 05.10.2021 05:13
        • W dniach 20-22 Września klasa 7a przebywała na wycieczce w Karłowie.
          Przez trzy dni zwiedzaliśmy rejony Gór Stołowych. Pierwszego dnia po przyjeździe i zakwaterowaniu udaliśmy się na piszą wędrówkę na szczyt Strzelińca Wielkiego. W drugim dniu uczniowie klasy siódmej pokonali trasę około 8 kilometrów od Narożnika do Karłowa, później nie brakowało zabaw na świeżym powietrzu i wieczornego smażenia kiełbasek na ognisku.
          Ostatniego dnia odwiedziliśmy Eko Centrum Parku Narodowego Gór Stołowych i Polanicę Zdrój.
          Najważniejszym aspektem oprócz aktywnego spędzania czasu na wycieczce był fakt, na wycieczkę nie zabieraliśmy telefonów komórkowych. Moi Drodzy! Można bez nich żyć 👍
        • Światowy Dzień Orderu Uśmiechu 21 września

• 25.09.2021 09:26

• Światowy Dzień Orderu Uśmiechu, który wypada 21 września, zaskoczył nas deszczową pogodą, ale wesoła, życzliwa atmosfera i piękne uśmiechy na twarzach dzieci i dorosłych sprawiły, że wokół zrobiło się naprawdę słonecznie 🌞
          Po sprawnie przeprowadzonej próbnej ewakuacji przyszedł czas na wysłuchanie skocznych piosenek o orderze uśmiechu oraz wspólne, radosne tańce
          😄
        • Rozpoczęcie nowego roku szkolnego oraz pasowanie Pierwszoklasistów

• 25.09.2021 09:50

• 🎉Nowy rok szkolny 2021/22 i nowych uczniów przywitaliśmy po królewsku i z przytupem 👸🤴

W dniu 1 września 2021 r. w naszej szkole odbyło się uroczyste Pasowanie na Ucznia. Na ceremonię przybyli zaproszeni goście, a wśród nich wójt Gminy Długołęka, pan Wojciech Błoński, pracownicy Urzędu Gminy w Długołęce, rodzice pierwszoklasistów oraz nauczyciele.
          Uczniowie klas pierwszych dostojnym krokiem Poloneza rozpoczęli uroczystość i zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie. Wyrecytowali kilku zwrotkowe wiersze, na przygotowanie których mieli zaledwie parę dni.