• Wycieczka do Janowic Wielkich

• 09.06.2016 17:44
        • 31 maja 2016 r. odbyła się wycieczka krajoznawczo-turystyczna do Janowic Wielkich, w której wzięła udział klasa I i klasy IV-VI. Wycieczkę poprowadził przewodnik górski Pan Maciej Pisula. Uczniowie przeszli szlakiem do zamku Bolczów, na terenie którego mieli do wykonaia szerego zadań przygotowanych przez naszego przewodnika. Wycieczkę zwieńczyło ognisko, na którym każdy mógł upiec kiełbaskę. Uczestnicy wycieczki wrócili do domu zmęczeni, ale z uśmiechami na twarzach.

Elżbieta Przyklenk, Irmina Fras
        • „Nie Pal Przy Mnie, Proszę” - program edukacji antynikotynowej

• 26.05.2016 15:04
        • 31 maja Światowy Dzień Bez Tytoniu

W naszej szkole realizowany jest program edukacji antynikotynowej: „Nie Pal Przy Mnie, Proszę”.

Program jest przeznaczony dla uczniow klas I - III, realizowany przy współpracy ze Stacją Sanitarno Epidemiologiczną i przy wykorzystaniu przygotowanych przez stację treści. ...
        • XVI Gminny Konkurs Ortograficzny

• 14.06.2016 21:25
        • Uczniowie: Kacper Grzesik i Jagoda Miedzińska z kl. VI oraz Emilia Wiszniewska z kl. IV reprezentowali naszą szkołę na XVI Gminnym Konkursie Ortograficznym "Złote pióro", który odbył się 11 maja 2016 r. w SP w Kiełczowie. Jak co roku uczestnicy konkursu musieli napisać dyktando oraz rozwiązać test dotyczący znajomości zasad ortograficznych. Nasza szkoła zajęła IV miejsce, natomiast Jagoda Miedzińska, indywidualnie, II miejsce!

Agnieszka Luto

• Powiatowy Turniej Ortograficzny klas III we Wrocławiu

• 15.05.2016 13:06
        • Ach ta ortografia!
          Uczniowie klasy III w składzie Helena Franc, Tobiasz Hałka, Ignacy Rusiecki  13.05.2016 r. uczestniczyli w Powiatowym Turnieju Ortograficznym w Szkole Podstawowej nr 28 we Wrocławiu.
          W zmaganiach ortograficznych brali udział uczniowie z 12 szkół. Dzieci rozwiązywały zadania w grupach w określonym czasie. Nasza reprezentacja spisała się na medal. Zdobyliśmy III miejsce.
          Wielka była radość dzieci i rodziców, którzy kibicowali swoim pociechom.
          Gratulujemy uczestnikom konkursu i życzymy dalszych sukcesów!!!