• Brązowy medal do kolekcji szkoły - III miejsce w Gminnych Mistrzostwach w Tenisie Stołowym

• 10.05.2016 18:03
        • Dnia 3 grudnia 2015 r. w SP w Brzeziej Łące odbyły się Gminne Mistrzostwa w Tenisie Stołowym Chłopców i Dziewcząt. W zawodach wzięło udział 8 szkół z terenu naszej gminy. Reprezentacje szkół rozegrały mecze w 2 grupach.
          W składzie naszej szkolnej reprezentacji zagrali (wyłonieni w szkolnych eliminacjach): Paweł Kaczmarek, Radosław Sznajder, Ignacy Maliga, Aleksandra Sądaj i Amelia Kijkowska.
        • Mamy kolejny medal - III miejsce w Gminnych Mistrzostwach w Szachach

• 10.05.2016 18:04
        • W dniach od 23-25.11.2015 r. w naszej szkole odbywały się szkolne eliminacje w szachach. Po zakończonym turnieju kwalifikacyjnym wyłoniliśmy 8 zawodników, którzy reprezentowali naszą szkołę podczas Gminnych Mistrzostw w Szachach.
          W gminnym turnieju szachowym wystawiliśmy 2 drużyny czteroosobowe (3+1; Mirków I i Mirków II) w składach: Radosław Kaczor, Paweł Kaczmarek, Tomasz Cegiełkowski i Urszula Pierz; Ignacy Maliga, Jędrzej Maliga, Ignacy Rusiecki i Daria Chęcińska.

• Dzień Praw Dziecka oraz Dzień Życzliwości w ZSP w Mirkowie

• 24.11.2015 17:30
        • W piątek 20.11.2015r. w Szkole Podstawowej Im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Mirkowie miała miejsce wspaniała uroczystość z okazji Dnia Życzliwości (już po raz 22 :) ) oraz Dnia Praw Dziecka. W tym dniu mieliśmy zaszczyt gościć w naszej szkole wiele znakomitych osób, wśród których była m.in. Pani Wicewójt Halina Szydłowska, która  z ogromną radością wstąpiła w szeregi Klubu Niezwykle Uprzejmych Uczniów a my tak sympatyczną i życzliwą osobę przyjęliśmy z otwartymi rękoma ...
        • Turniej sportowo-edukacyjny – „Pomagajmy sobie wzajemnie”

• 10.05.2016 18:04
        • KOLEJNY SUKCES NASZYCH UCZNIÓW!!! Rowery znowu są nasze – po raz piąty z rzędu:).
          Turniej sportowo-edukacyjny pt.: „Pomagajmy sobie wzajemnie”
          – to impreza, która ma na celu zaangażowanie młodzieży szkół podstawowych do rywalizacji międzyszkolnej na temat prewencji kryminalnej. Poprzez zabawę i sport dzieci poznają pracę policji, jej podstawowe zadania oraz sposób zachowania się w sytuacjach stwarzających zagrożenie i ich unikanie.