• Spotkanie z muzyką w przedszkolu JAN PAWEŁ II

• 14.11.2014 22:35
        • W kwietniu odbył się koncert, którego gościem była pani Monika Malec – wokalistka o anielskim głosie. Spotkanie poświęcone było naszemu Papieżowi Janowi Pawłowi II. W trakcie koncertu wspominaliśmy wspaniałego człowieka Polaka jakim był Jan Paweł II. Dzieci nauczyły się piosenki inscenizowanej ruchem „Jesteśmy Polakami”, a także wysłuchały „Rapu o naszym Papieżu”. Na koniec nasze panie z przedszkola wraz z zespołem, wykonały ”Taniec z ciupagami” do góralskiej piosenki. To było spotkanie pełne wzruszeń i miłych wspomnień. (2.04.2014r.)
        • Spotkanie z muzyką w przedszkolu WALTORNIA

• 14.11.2014 22:33
        • W marcu odbyło się kolejne Spotkanie z Muzyką. Bohaterem spotkania był instrument z rodziny dętych drewnianych – waltornia, zwana też rogiem. Dzieci miały okazję poznać budowę instrumentu, oraz kilka utworów granych na nim m.in. „Polkę Śmieszkę”, „Sygnał myśliwych”. Koncert jak zwykle bardzo podobał się dzieciom i wywołał na ich twarzach mnóstwo uśmiechów. (5.03.2014r.)
        • INICJATYWA PLAC ZABAW

• 14.11.2014 22:33
        • Zespół Szkolno Przedszkolny w Mirkowie przystąpił do projektu Fundacji Aviva.  Celem naszych działań, jest pozyskanie funduszy na zmianę nawierzchni placu zabaw (z piasku na tartan). Z tej okazji nasze dzielne przedszkolaki, wzięły udział w sesji zdjęciowej, mającej na celu promowanie inicjatywy i towarzyszącego nam od początku hasła: Piasek dobry jest na plaży, nam się miękka gąbka marzy !!! (12.02.2014r.)
        • W każdą środę POZNAJEMY NOWE SMAKI

• 14.11.2014 22:26
        • W każdą środę dzieci z naszego Przedszkola, ucztują przy Szwedzkim Stole. Jest to już u nas tradycja, która bardzo przypadła do gustu, naszym małym podopiecznym. Dzieci mają możliwość samodzielnie komponować swoje śniadanie, poznając przy tym nowe smaki np. pitahayę, mango, kiełki rzodkiewki i wiele, wiele innych smakowitości. (5.02.2014r.)
        • Spotkanie z muzyką w przedszkolu FLET POPRZECZNY

• 14.11.2014 22:22
        • Tym razem do naszego przedszkola zawitały dwie Panie: Katarzyna i Patrycja Kurczewskie. Dzieci miały okazję poznać budowę i dźwięki fletu poprzecznego. Wysłuchały Arii Papagena  z Czarodziejskiego Fletu, Zima Vivaldiego oraz melodię ilustrowaną ruchem El Condor Passa. (5.02.2014r.)
          Do glaerii zdjeć-->