• Spotkanie z muzyką w przedszkolu „PERKUSJA”

• 14.11.2014 21:51
        • Rozpoczęła się jesień i w tej tematyce odbyło się kolejne spotkanie z muzyką. Tym razem przedszkolaki miały okazję zapoznać się z zestawem instrumentów perkusyjnych, ogólnie nazywanych perkusją. Po wysłuchaniu brzmienia instrumentów, dzieci ochoczo zabrały się do ich testowania. Podczas spotkania zostały wykorzystane również rekwizyty, dzięki którym dzieci mogły wytworzyć nastrój prawdziwej złotej jesieni m.in. spadające liście, szum wiatru. (02.10.2013r.)
        • Otwarcie Przedszkola w Długołęce – GOŚCINNY WYSTĘP

• 14.11.2014 21:49
        • Nasza Szkoła i Przedszkole udzielają się również w środowisku lokalnym. Z okazji otwarcia nowego Przedszkola w Długołęce, przedszkolaki z grupy III oraz uczniowie z klasy VI, wystąpili gościnnie podczas uroczystego otwarcie nowego przedszkola. Życzymy  naszym nowym kolegom i koleżankom, wiele radości i sukcesów. (21.09.2013r.)
        • Światowy Dzień Dziecięcego Orderu Uśmiechu – POCHÓD ULICZKAMI MIRKOWA

• 14.11.2014 21:48
        • W 2003r. Międzynarodowa Kapituła Orderu Uśmiechu, ogłosiła 21 września Światowym Dniem Dziecięcego Orderu Uśmiechu. Z tej okazji, uliczkami Mirkowa, odbył się pochód na część Patrona Naszego Przedszkola i Szkoły. Starsze dzieci maszerowały z transparentami, na których wypisane były hasła związane z radością, życzliwością i uczynnością. Młodsze dzieci otrzymały balony, którymi energicznie wymachiwały podczas pochodu. Całemu wydarzeniu towarzyszyła pogoda ducha oraz radosne przyśpiewki. (20.09.2013r.)
          Do galerii zdjęć-->
        • Spotkanie z muzyką w przedszkolu "HARFA ELEKTRYCZNA"

• 14.11.2014 21:48
        • Na początku września odbył się pierwszy w tym roku Koncert Muzyczny. Jest to już czwarty rok trwania koncertów w naszym przedszkolu. Jak to ma w zwyczaju, Pani Alina Zwoźniak przywiozła ze sobą specjalnego Gościa. Tym razem była to Pani Jadzie z Filharmonii Wrocławskiej, która zaprezentowała dzieciom harfę elektryczną. Dzieci miały możliwość nie tylko zapoznania się z  dźwiękami harfy ale również poznanie jej budowy oraz ciekawostek związanych z tym instrumentem. Koncert cieszył się powodzeniem wśród naszych dzieci. (4.09.2013r.)