• Wycieczki 1a i 3b

• 12.04.2018 19:15
        • Wycieczka do Muzeum WSI Opolskiej. Klasy 1a i 3b uczestniczyły w warsztatach zdobienia pisanek Wielkanocnych. Uczyłam się techniki zdobienia woskiem, octem i robienia kraszanek. Było mnóstwo zabawy.

Klasa 3b wita pierwszy Dzień Wiosny. Zrobiliśmy na warsztatach w sklepie Leroy Merlin piękną Marzannę :-)

• Konkurs fotograficzny "Europa w obiektywie młodych"

• 12.04.2018 19:17
        • W związku z jubileuszem 15. letniej współpracy z gminą Velen chcemy zachęcić młodzież z naszej gminy oraz Velen do własnego spojrzenia na Europę. Jednym z warunków uczestnictwa jest wiek: do 20 roku życia.
          Na prace czekamy do 30 kwietnia.

• Eliminacje do Ogólnoposkiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

• 11.04.2018 06:26
        • Uczniowie klasy 5: Alicja Urbaniak, Marysia Skorupa, Ignacy Rusiecki i Karol Maliga wzięli wczoraj w eliminacjach gminnych do Eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym na etapie gminy. Zajęli I miejsce i dostali się do etapu powiatowego! Gratulacje! Będą całą gminę reprezentować 28.04.2018 r. - trzymamy kciuki i życzymy powodzenia! :)

• Gminny Konkurs Recytatorski

• 27.03.2018 04:42
        • 22.03 w szkole podstawowej w Borowej odbył się XXIX Gminny Konkurs Recytatorski klas IV-VI. Konkurs jak co roku stał na bardzo wysokim poziomie, a jury przez długi czas nie mogło się zdecydować kto powinien zwyciężyć. Nasi uczniowie Madzia Buczak i Bartek Wróblewski z klasy 4a otrzymali wyróżnienie, czego im serdecznie gratulujemy! Bardzo się cieszymy!

• Konkurs mitologiczny

• 26.03.2018 05:55
        • Mamy kolejny sukces! 15 marca nasi uczniowie wzięli udział w VI Dolnośląskim Konkursie Mitologicznym organizowanym przez Liceum i Gimnazjum Sióstr Urszulanek we Wrocławiu.
          Zuzanna Lewandowska z kl.VII zajęła II miejsce w części plastycznej konkursu, natomiast Jędrzej Maliga, również z kl.VII, został finalistą części konkursu dotyczącej wiedzy mitologicznej.
          GRATULUJEMY https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/f4c/1/16/1f642.png