• Krasiejów 3b i 1a

• 14.06.2018 03:41
        • W kwietniu br. odbyła się kolejna wycieczka uczniów kl.Ia i IIIb, tym razem do Parku Dinozaurów w Krasiejowie.
          Oglądanie wspaniałych okazów dinozaurów, przejażdżka Tunelem Czasu, udział w warsztatach oraz wiele innych atrakcji - tak możemy podsumować nasz wyjazd. Było niezwykle interesująco.
        • Konkurs Recytatorski pt. ,,Przyroda wokół  nas"
        • Konkurs Recytatorski pt. ,,Przyroda wokół nas"

• 13.06.2018 19:14
        • 12 kwietnia 2018r.odbył się w Oleśnicy Konkurs Recytatorski pt. ,,Przyroda wokół  nas". Naszą szkołę reprezentowały następujące osoby: Eliza Maliga z klasy IA,  Aleksandra Ciszewska z klasy II oraz Maja Buczak, Kornelia Ćwójda I Michał Hladik z klasy IIIB. Najmłodszą uczestniczką z Mirkowa była  Lenka Krakowska z grupy 0.Wszystkie nasze dzieci pięknie  recytowały wiersze, a Jury przyznało III miejsce  Mai Buczak. Gratulujemy!
        • Wycieczka do Arboretum w Stradomi

• 13.06.2018 19:08
        • 30 maja 2018r. uczniowie klasy Ia I IIIb uczestniczyli w warsztatach przyrodniczych w Arboretum, które znajduje się w Stradomi koło Sycowa. Po wysłuchaniu niezwykle ciekawych informacji przekazanych przez Pana leśniczego, mieliśmy czas na wspólne biesiadowanie oraz zabawę. Wszyscy stwierdziliśmy, iż wycieczka była bardzo udana.
        • VI Gminny Turniej Ortograficzny

• 13.06.2018 19:14
        • 10 kwietnia br. w Szkole Podstawowej w Siedlcu odbył się VI Gminny Turniej Ortograficzny.

Naszą szkołę reprezentowało troje dzieci z klasy IIIB.  Zosia Radecka, Ola Wojewoda oraz Mateusz Luto. Uczniowie Ci okazali się nie tylko zwycięzcami I etapu Konkursu Ortograficznego, który odbył się w naszej szkole, ale także  zdobyli I miejsce  w Siedlcu. Jesteśmy  z nich bardzo dumni.

• Ogólnopolski Konkursu Ratujmy i Uczymy Ratować

• 28.05.2018 18:49
        • Nasza szkoła wzięła udział w 7 edycji Ogólnopolskiego Konkursu Ratujmy i Uczymy Ratować zorganizowanym przez Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jako jedna z 46 szkół z całej Polski zakwalifikowalismy się do II etapu. Prace konkursowe przygotowała uczennica Laura Łaban z klasy III a. Ich tematem miały być sposoby udzielania pierwszej pomocy. Wyjątkowo oryginalnie wykonane prace. Gratulujemy i dziękujemy za udział Laurze oraz nauczycielowi etyki Pani Magdalenie Wijas-Podurgiel za wsparcie i pomoc w organizacji.