• 24.09.2020 21:49
        • 15 września obchodziliśmy Dzień Kropki. Tego dnia zwracaliśmy uwagę nie tylko na kropki, kropy i kropeczki na naszych ubraniach, ale również na nasze zdolności i talenty. Wystarczy tylko odrobina uwagi, by każdy z nas je w sobie odkrył :)
          Zdjęcia z wydarzenia --->KLIKNIJ TUTAJ<----

• 22.09.2020 15:18
        • Za nami dwa tygodnie nauki. Szybko nauczyliśmy się funkcjonować w nowej rzeczywistości szkolnej. Dziś, w połowie miesiąca, wspomnieniami wracamy do pierwszego września, gdy po prawie półrocznej przerwie spowodowanej pandemią, wreszcie mogliśmy zobaczyć się na żywo.
          Tegoroczne rozpoczęcie roku szkolnego wyglądało nieco inaczej. Wszyscy uczniowie spotkali się o wyznaczonych godzinach ze swoimi wychowawcami w salach lekcyjnych. Na sali gimnastycznej zebrali się jedynie Ci, którzy dopiero zaczynają naukę w szkole, czyli uczniowie klas pierwszych oraz Ci, którzy w tym roku wkraczają w świat klas starszych - uczniowie klas czwartych. Pierwszoklasiści zostali gorąco powitani przez Panią Dyrektor Edytę Podymę oraz przedstawicieli Samorządu Szkolnego. Na uroczystości gościliśmy także Pana Wójta Wojciecha Błońskiego oraz kierownictwo Zespołu Obsługi Ekonomiczno - Administracyjnej Jednostek Oświatowych w Długołęce. Pani Dyrektor w swoim przemówieniu do uczniów, podkreśliła, że nowa rzeczywistość, w której się znajdujemy, nie musi być wcale taka zła. Warto, wzorem Pollyanny, bohaterki książki młodzieżowej, dostrzegać pozytywne aspekty każdej sytuacji i zawsze szukać „drugiej strony medalu”. Cieszmy się z możliwości spotkania z rówieśnikami, lekcjami w szkole i razem twórzmy jak najlepszą atmosferę.
          Po krótkim przemówieniu uczniowie klas pierwszych złożyli uroczyste ślubowanie i zostali pasowani przez Panią Dyrektor. Pięknie prezentowali się w eleganckich biretach. Każdy z uczniów otrzymał drobny upominek na dobry start z życzeniami od Gminy Długołęka.
          Wszystkim uczniom życzymy wielu sukcesów, powodzenia w nauce i czerpania radości z każdej sytuacji. Niech ten rok szkolny będzie dla nas wszystkich wspaniały!
          Zdjęcia z wydarzenia --->KLIKNIJ TUTAJ<---
        • Ogólnopolski projekt Centrum Mistrzostwa informatycznego

• 23.09.2020 06:04

• Dołączyliśmy do ogólnopolskiego projektu Centrum Mistrzostwa informatycznego.
          Naucz się profesjonalnego programowania i zapanuj nad algorytmami.
          Poznaj informatykę od podszewki.
          Więcej dowiesz się od nauczyciela prowadzącego projekt, pani Edyty Pierz.
          Wszyscy chętni zgłaszają się poprzez Librus lub e-mailowo edyta.pierz@szkolamirkow.pl
          Zaczynamy na początku października, prawdopodobnie w piątki od 12:50 - 14:20
        • Rada Rodziców na rok szkolny 2020/2021

• 18.09.2020 12:22

• Rada Rodziców na rok szkolny 2020/2021

Przewodnicząca – Pani Aneta Olbrychowska
          Sekretarz – Pan Grzegorz Szydełko
          Skarbnik – Pani Renata Zielińska

Na spotkaniu w dniu 14.09.2020 r.  ustalono wysokość składek na Radę Rodziców – niezmienna od lat:

jedno dziecko  – 50 zł
          dwoje dzieci   –  po 40 zł
          troje dzieci     –   po 25 zł

Można płacić w dwóch ratach.
          Konto Rady Rodziców Bank Spółdzielczy o. w Długołęce
          29 9584 1021 2003 0300 0755 0002

Pierwszą ratę prosimy wpłacić do końca listopada.
        • AKCJA SPRZĄTANIA ŚWIATA

• 18.09.2020 11:28
        • Zachęcam do udziału w 27. AKCJI SPRZĄTAMY ŚWIAT!
          Sprzątamy swój kawałek Polski. Czyż nie mamy w zwyczaju w sobotę otwierać okien, wyciągać odkurzaczy, akcesoriów do sprzątania i ruszać całą rodziną na wielkie sprzątanie naszych domów i mieszkań? W tym roku zapraszamy, aby TRZECIA sobota września 2020 to była SOBOTA DLA ZIEMI. Zachęcamy, aby każdy indywidulanie lub z najbliższą rodziną, w gronie przyjaciół lub z sąsiadami posprzątał swój najbliższy kawałek Polski: trasę wycieczkową, rowerową, skwerek przed blokiem lub ulubiony park.
          ZAPRASZAM do przesyłania zdjęć z udziału w akcji SPRZĄTAMY ŚWIAT na adres emailowy:martyna.herman@szkolamirkow.pl. Owoce pracy dzieci będą publikowane na stronie szkoły i Facebooku.
          Pamiętajmy! Nasza planeta – naszym domem.
          Martyna Herman
          wolontariat szkolny