• Samorząd Uczniowski na rok szkolny 2020/2021

• 26.10.2020 19:43
        • Mamy zaszczyt uroczyście ogłosić skład Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2020/2021! Reprezentować go będą:
          - Ignacy Rusiecki z kl. VIII - przewodniczący szkoły,
          - Marysia Skorupa z kl. VIII - zastępca przewodniczącego,
          - Mateusz Luto z kl. VIb - członek SU,
          - Eliza Maliga z kl. IVa - członek SU.
          Serdecznie gratulujemy wszystkim kandydatom zapału, pomysłowości i wielkiej odwagi,jaką wykazali się w trakcie nagrań do filmu o wyborach. Naszemu nowemu Samorządowi zaś życzymy wielu ciekawych pomysłów i sił do ich realizacji. Powodzenia ❤️
          Zdjęcia kandydatów --> kliknij WIĘCEJ.
        • Spotkanie profilaktyczne - cyberprzemoc

• 26.10.2020 18:51
        • W piątek 09.10.2020 r. w naszej szkole odbyło się spotkanie z przedstawicielami Straży Miejskiej z Wrocławia. Tematem spotkania była cyberprzemoc i ogólnie pojęte bezpieczeństwo w sieci. Strażnik Miejski starał się uświadomić młodzieży, że Internet, który jest olbrzymim dobrodziejstwem naszych czasów, niesie ze sobą liczne zagrożenia. Nasz gość scharakteryzował zjawisko cyberprzemocy, które na pozór niewinne, może wyrządzić ogromne szkody. Przemoc ta jest szczególnie dotkliwa, ponieważ kompromitujące materiały, ukradkiem zrobione zdjęcia, nagrane na telefon komórkowy filmiki docierają za pomocą sieci w krótkim czasie do wielu osób. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klasy 7a, 7b i 8.
          Jolanta Tadek - pedagog szkolny
        • Dzień Gier Planszowych

• 26.10.2020 18:22
        • W tym roku w Polsce 10 października po raz pierwszy obchodziliśmy Światowy Dzień Gier Planszowych. Z tej okazji w naszej szkole również odbyły się różne ciekawe inicjatywy. W piątkowe popołudnie 9 października w świetlicy szkolnej dzieci miały okazję zagrać w wiele ciekawych gier. Dużą popularnością cieszyły się dobrze znane gry takie jak: UNO, ZGADNIJ KTO TO oraz CHIŃCZYK, ale z niemałym zainteresowaniem dzieci grały również w: DZIECI Z CARCASSONNE, ZWIERZAKI NA TRATWIE czy DUUUSZKI. Na zdjęciach dzieci z klasy 2b.
          Zdjęcia --->KLIKNIJ TUTAJ<---

Anna Mikler
        • Nowa stołówka i doposażona kuchnia

• 26.10.2020 17:48
        • Wreszcie mamy piękną, przestronną i jakże kolorową stołówkę! Dzięki programowi „Posiłek w szkole i w domu” doposażyliśmy kuchnię i stołówkę - całkowity koszt zadania to 71 780 zł. Sami zobaczcie, w jakiej pięknej przestrzeni nasi uczniowie jedzą teraz obiady. Zajrzyjcie też na kuchnię - tam w roli głównej nowa kuchenka 6-palnikowa i taboret elektryczny. Kierujemy nasze podziękowania dla Urzędu Gminy za pomoc i wsparcie przy realizacji projektu oraz za złożenie wniosku. Zdjęcia --->KLIKNIJ TUTAJ<---
        • PILNY KOMUNIKAT

• 14.10.2020 13:21
        • Decyzją Dyrektora ZSP w Mirkowie po uzyskaniu pozytywnej opinii sanepidu w dniu dzisiejszym i zgody organu prowadzącego, w dniach 15-16.10.2020r. w klasach 4-8 będzie prowadzone zdalne nauczanie, klasy 1-3 kontynuują naukę stacjonarnie.