• Bal Karnawałowy w przedszkolu

• 14.11.2014 22:20
        • Bal Karnawałowy to jedno z ważniejszych wydarzeń w życiu każdego przedszkolaka. W tym roku poprowadził go, znany ze Spotkań z muzyką i lubiany przez dzieci, duet Pani Alinka i Pan Maciek. Na tą okazje sala wypełniła się paletą niezliczonych barw, z sufitu zwisały m.in. kolorowe balony i serpentyny. Dzieci przebrane w przeróżne postacie z bajek, prezentowały swoje stroje i wirowały w takt skocznej muzyki karnawałowej. (9.01.2014r.)
          Do galerii zdjeć-->
        • Kino w przedszkolu

• 14.11.2014 22:18
        • Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, ks. Łukasz zorganizował  seans bajkowy. Jedna z sal przedszkolnych zamieniła się w prawdzie kino. Na dużym ekranie zostały wyświetlone dwie bajki „Narodziny Jezusa” oraz „Jan Chrzciciel”. Dodatkowo sala została zaciemnieni ona, co wprowadziło wszystkie dzieci w odpowiedni nastrój. Przedszkolaki były zafascynowane tym niecodziennym wydarzeniem. (12.12.2013r.)
        • Mikołaj w przedszkolu

• 14.11.2014 22:16
        • Tradycyjnie jak co roku, dzieci odwiedził Św. Mikołaj wraz ze swoją pomocnicą Śnieżynką. Wszystkie dzieci otrzymały tak bardzo upragnione prezenty. Mikołaj miał okazję posłuchać świątecznego repertuaru muzycznego w wykonaniu naszych przedszkolaków. Nasz specjalny gość był zachwycony wizytą i obiecał, że odwiedzi nas znów za rok…(6.12.2013r.)
        • Spotkanie z muzyką w przedszkolu MIKOŁAJKI

• 14.11.2014 22:14
        • W ostatnią środę, odbył się grudniowy koncert z cyklu „Spotkania z muzyką”. Poprowadził go dobrze dzieciom znany duet: Pani Alinka i Pan Maciek. Spotkanie miało charakter Mikołajkowy, przedszkolaki nauczyły się piosenki inscenizowanej ruchem pt. „Dwa Mikołaje”. Nie zabrakło także atrakcji w postaci sztucznego śniegu, dmuchanego bałwanka, czy ubierania choinki. Teraz z niecierpliwością oczekujemy na przyjście Mikołaja. (4.12.2013r.)
          Do galerii zdjęć-->
        • Spektakl teatralny pt. "SIECIAKI"

• 14.11.2014 22:12
        • Do naszego Przedszkola zawitał Zespół Teatralny z Torunia GRUPA T. Spektakl nosił tytuł „Sieciaki”, a jego tematyka związana była z cyberprzemocą, bezpieczeństwem w Internecie, zdrowym stylem życia oraz profilaktyką uzależnień. Scenariusz powstał przy merytorycznym wsparciu psychologa dziecięcego, a także pedagoga szkolnego. Widowisko powstało we współpracy z "Fundacją Dzieci Niczyje", twórcą oraz pomysłodawcą serwisu Sieciaki.pl, propagującego bezpieczeństwo dzieci w sieci. Sposób prezentowania treść, został dostosowany do wieku naszych przedszkolaków. Przedstawieni miało charakter humorystyczny oraz interaktywny. (25.11.2013r.)