• I b w Famie

• 10.12.2018 01:01
        • W dniu 29 listopada klasa Ib gościła w Centrum Biblioteczno- Kulturalnym FAMA mieszczącym się na Psim Polu. Dzieci uczestniczyły w lekcji bibliotecznej, podczas której zwiedziły bibliotekę,zapoznały się z jej księgozbiorem, poznały specyfikę funkcjonowania biblioteki oraz osób w niej pracujących. Każde dziecko wykonało samodzielnie kolorową zakładkę do książki. Pod koniec warsztatów na dzieci czekała mała, słodka niespodzianka - rogalik z czekoladą.
          Ewa Wojewoda
        • Mikołajki w klasie I b

• 10.12.2018 00:51

• Z okazji mikołajek dzieci z klasy I b uczestniczyły w świetnych warsztatach planszowych, zorganizowanych przez ich Rodziców - za co im bardzo serdecznie dziękujemy. Warsztaty poprowadził pan Przemek Dmytruszyński - założyciel LupoArtGames, fundacji projektującej gry planszowe. Podczas warsztatów dzieci poznały najczęściej wykorzystywane mechanizmy w grach planszowych, mogły zrealizować własne pomysły i zaprojektować grę.
        • Szlachetna Paczka

• 04.12.2018 05:22
        • Szanowni Państwo,
          nic nie przeszkodziło naszym Rodzicom, by mimo problemów lokalowych w naszej szkole, sami wzięli sprawę w swoje ręce :)
          Powstała inicjatywa, by pomóc wybranej rodzinie, która potrzebuje pomocy.
          Zbierane są produkty i potrzebne rzeczy w klasie 4a.

BRAKUJE PRALKI - może ktoś może pomóc?!

Bliższe informacje i opis poptrzebującej rodziny <---- KLIKNIJ TU, by pobrać PLIK
          Edyta Pierz
        • Niezwykły Dzień Życzliwości

• 22.11.2018 01:12

• Klasa I b w Narodowym Forum Muzyki

• 22.11.2018 00:09

• W dniu 9.11.2018r. klasa Ib wybrała się do Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu. Uczniowie zwiedzili Forum oraz uczestniczyli w próbie orkiestry przygotowującej się do koncertu patriotycznego. Z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę w jednej z przepięknych i eleganckich sal kameralnych zaśpiewali przy akompaniamencie fortepianu hymn Polski. Charakter miejsca oraz biało-czerwony ubiór dzieci stworzyły uroczystą i podniosłą atmosferę wydarzenia.
          Ewa Wojewoda