• Zapraszamy do udziału w projekcie

„Program wsparcia szkół podstawowych w czasie pandemii COVID-19 w gminie Długołęka (SP Mirków, SP Borowa)” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Projekt realizowany jest przez Gminę Długołęka.

Szanowni Państwo, miło nam poinformować, że dzięki współpracy z Urzędem Gminy w Długołęce udało nam się zakwalifikować do projektu „Program wsparcia szkół podstawowych w czasie pandemii COVID-19 w gminie Długołęka (SP Mirków, SP Borowa)” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020. Projekt przewiduje realizację różnorodnych zajęć w zakresie rozwijania kompetencji kluczowych, umiejętności uniwersalnych oraz ma na celu przeciwdziałanie skutkom pandemii Covid-19. W ramach  projektu odbędą  się również wycieczki o charakterze edukacyjnym.

W związku z koniecznością rekrutacji do projektu rozpoczynamy nabór na poszczególne zajęcia. Prosimy Państwa o zapoznanie się z ofertą, wybór oraz złożenie deklaracji udziału dziecka w zajęciach (w załączeniu).

Deklaracje można składać w sekretariacie szkoły w głównym holu na parterze lub wysłać skan na adres: sekretariat.szkola@mirkow.pl w terminie do 28.02.2022 r. (oryginały należy donieść w późniejszym terminie).

Dokonując wyboru prosimy pamiętać, że zobowiązują się Państwo do regularnego uczestnictwa dziecka w zajęciach projektowych.

Powodzenie projektu zależy od naszej wzajemnej współpracy. Zachęcamy do aktywnego udziału.

Dyrekcja i Grono Nauczycielskie Szkoły Podstawowej w Mirkowie

Lista zajęć

Zajęcia rozwijające kompetencje w zakresie komunikacji interpersonalnej (klasy IV-VIII)

Warsztaty rozwijające umiejętności współpracy (klasy IV-VIII)

Warsztaty na temat budowania pozytywnych relacji (klasy IV-VIII)

Warsztaty kształcące umiejętności rozwiązywania konfliktów (klasy IV-VIII)

Warsztaty kształcące umiejętności społeczno- emocjonalne (klasy IV-VIII)

Zajęcia terapeutyczne: trudności w porozumiewaniu się dla dzieci z orzeczenia o potrzebie kształcenia specjalnego (klasy III-IV)

Zajęcia logopedyczne dla potrzebujących dzieci (klasy I)

Zajęcia rozwijające kompetencje społeczne (klasy I-III)

Zajęcia z fizjoterapeutą zajęcia indywidualne

Zajęcia z biofeedback

Zajęcia rozwijające w zakresie nauk przyrodniczych (klasy II)

Zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego (klasy IV)

Zajęcia wyrównawcze z j. niemieckiego (klasy VII-VIII)

Zajęcia wyrównawcze z rozumienia tekstu (klasy I)

Zajęcia wyrównawcze z matematyki (klasy III)

Wycieczki o charakterze edukacyjnym

Deklaracja wniosek Mirkow-------> POBIERZ

Rekrutacja do projektu-------> POBIERZ

•  Rekrutacja do klas pierwszych na rok szkolny 2022/ 2023
          • Rekrutacja do klas pierwszych na rok szkolny 2022/ 2023

Przekazujemy do wiadomości dokumenty (zarządzenie oraz obwieszczenie) Wójta Gminy Długołęka z dnia 28 stycznia 2022 roku w sprawie określenia na rok szkolny 2022/2023 terminów przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego, w tym terminów składania dokumentów do publicznych przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w publicznych szkołach podstawowych i klas pierwszych publicznych szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Długołęka.

• Przedszkole Rekrutacja do przedszkola na rok szkolny 2022/ 2023

Przekazujemy do Państwa wiadomości dokumenty (zarządzenie oraz obwieszczenie) Wójta Gminy Długołęka z dnia 28 stycznia 2022 r., w sprawie określenia na rok szkolny 2022/2023 terminów przeprowadzania postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego, w tym terminów składania dokumentów  do publicznych przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w publicznych szkołach podstawowych i klas pierwszych publicznych szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Długołęka.

• Przedszkole Rekrutacja do przedszkola na rok szkolny 2022/ 2023