• Mistrzostwo Gminy w Piłce Nożnej Chłopców jest nasze - mamy złoto!!!

• 11.04.2017 22:29

• Dnia 10 i 11 kwietnia 2017 r. na boisku w Kiełczowie i Brzeziej Łące odbyły się Gminne Mistrzostwa w Piłce Nożnej Dziewcząt i Chłopców. Reprezentacja chłopców zajęła I miejsce, a dziewcząt V miejsce.

W składzie naszej szkolnej reprezentacji chłopców zagrali: Aleksander Kaliszuk, Kamil Szewczyk, Radosław Kaczor, Ignacy Maliga i Jędrzej Maliga, Tomasz Cegiełkowski, Patryk Sowiński, Dominik Łuczycki, Mateusz Liżyński oraz Kacper Woszczyk.

W składzie naszej szkolnej reprezentacji dziewcząt zagrały: Maja Kamińska, Zuzanna Lewandowska, Daria Chęcińska, Oliwia Bąba, Amelia Kijkowska, Natalia Rutkowska, Gabriela Kaszub, Wiktoria Szewczyk i Łucja Rusiecka, a wspierała je Paulina Rutkowska.
        • Brązowy medal w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Ręcznej Chłopców

• 11.04.2017 22:29

• Dnia 20 marca 2017 r. drużyna piłkarzy ręcznych z naszej szkoły reprezentowała Gminę Długołęka na Mistrzostawach Powiatu w Piłce Ręcznej Chłopców.
          Po zaciętych meczach w grupach mecz o I miejsce wygrała szkoła z Bielan, a nasza reprezentacja wygrała mecz o III miejsce.
          W turnieju wzięło udzuiał 6 drużyn: SP z Mirkowa, SP z Żernik, SP z Chrząstawy, SP z Bielan Wrocławskich, SP z Żórawiny i SP z Kątów Wrocławskich.
        • Wycieczka do  Centrum Nauki Humanitarium 2a
        • Wycieczka do Centrum Nauki Humanitarium 2a

• 06.05.2017 17:26
        • 29 marca klasa II a była w  Humanitarium. Uczniowie oprócz zwiedzania  ekspozycji  uczestniczyli w zajęciach edukacyjnych w laboratorium. W czasie zajęć posługiwali się wagą. Z odważonych przez siebie składników dostępnych na co dzień stworzyli pastelowe  kostki, które zabrali do domu.

• Zdobyliśmy certyfikat „Multimedialna szkoła – Nowoczesna edukacja”

• 29.04.2017 10:25
        • Nasza szkoła wzięła udział w Ogólnopolskim Konkursie i uzyskaliśmy certyfikat MULTIMEDIALNA SZKOŁA - NOWOCZESNA EDUKACJA!
          Konkurs był przeprowadzony w okresie od 23 września 2016 r. do 23 marca 2017 r. Wykonaliśmy zadania przewidziane regulaminem konkursu.
          Celem konkursu było podniesienie kompetencji w zakresie bezpiecznego korzystania z cyberprzestrzeni oraz reagowania na zagrożenia. Kształcenie umiejętności wykorzystywania technologii informacyjno – komunikacyjnych w edukacji. Przyjęliśmy na siebie 11 zadań, których wykonanie było oceniane przez jury organizatorów konkursu.