• Dzień Edukacji Narodowej 14 października 2013 roku

• 14.11.2014 23:04
        • Są wśród naszych nauczycieli tacy, którzy świetnie przekazują wiadomości, mówiąc przy tym sporo, oczywiście z wielką korzyścią dla nas. Zdzierają sobie gardła, nadwerężają struny głosowe, aby nam przekazać jak najwięcej wiedzy. Aby uczcić tegoroczny Dzień Edukacji Narodowej postanowiliśmy poddać tych wszystkich nauczycieli próbie. Sprawdziliśmy skupienie, spostrzegawczość i zdolność do samooceny. Podczas uroczystości zostały przedstawione  modelki, które  naśladowały naszych belfrów. Uczniowie tak dobrze przedstawili  nauczycieli swoim zachowaniem i ubiorem, że wszyscy z łatwością siebie rozpoznali.

Tyle nam dali, Nauczyciele
          Tyle nam wiedzy tajemnej odkryli,
          Jak podziękować za wszystkie chwile
          Gdy ciężko było i oni byli.
          Mogę dać medal lub pieśń przyszykuję
          Ale Ty wolisz zwykłe: Dziękuję!

Na zakończenie tej uroczystości jeszcze raz podziękowaliśmy wszystkim pracownikom naszej szkoły za cierpliwość, wyrozumiałość i ogromną życzliwość, którymi nas obdarzają każdego dnia. Niech żyją w zdrowiu. Niech im dopisuje szczęście. Niech uśmiech nie znika z ich twarzy. Po uroczystości klasa V zaprosiła wszystkich pracowników szkoły na smaczny tort.
          Do galerii zdjęć-->
        • Dzień Plasteliny w szkole

• 14.11.2014 23:00
        • 18.09.2013 r. odbył się Dzień Plasteliny, za który były odpowiedzialne dwie kreatywne przedstawicielki Samorządu Uczniowskiego , czyli MY: Olivia Drożdż i Natalia Kuzioła. Na korytarzu ustawiłyśmy stoły, przy których można było ulepić przeróżne rzeczy z kolorowej plasteliny. Wszyscy aktywnie pracowali :P. Niektóre prace wyróżniały się, pod względem estetyki i oryginalności. Największą aktywnością wykazały się pierwszaki .Dużo się działo!
          Natalia Kuzioła, Olivia Drożdż
          Do galerii zdjęć-->