• Konta dla uczniów szkoły - zdalna komunikacja

• 19.03.2020 13:41
        • Drodzy rodzice, sytuacja w jakiej się znaleźliśmy wymaga uporządkowania. W tym przejściowym okresie błyskawicznie się szkoląc, wszyscy próbowaliśmy różnych dróg  komunikacji, które, nawet jeśli sprawdzają się dla pojedynczych grup, nie sprawdzą się dla koordynowania pracy całej szkoły. Musimy działać optymalnie i odpowiedzialnie. Wdrożyliśmy usługę Google Suite dla Szkół i Uczelni,  która pozwoli na komunikację zdalną i on - line, poprzez utworzenie kont dla uczniów szkoły.

Dzięki temu uda się w dużej mierze ściągnąć ciężar odpowiedzialności za naukę z Państwa barków.

Na Państwa konta w librusie, który nadal jest naszym dziennikiem elektronicznym i takim pozostanie, w wiadomościach, wpłyną wkrótce loginy i hasła do logowania na pocztę szkolną. Hasło będzie wymagało zmiany przy pierwszym zalogowaniu, zatem prosimy o przygotowanie i zapamiętanie właściwego hasła.

Z poważaniem, Edyta Podyma,

dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Mirkowie

W przypadku utraty danych logowania do librusa, proszę o kontakt na adres: izabela.trojanowska@szkolamirkow.pl
        • LIBRUS

• 18.03.2020 01:09
        • Prosimy wszystkich użytkowników librusa (rodziców, uczniów), którzy z różnych powodów nie mają dostępu (zapomnienie/ zagubienie loginu lub hasła), żeby w tej sprawie pisali bezpośrednio do administratora na adres: izabela.trojanowska@szkolamirkow.pl
        • WAŻNY KOMUNIKAT W SPRAWIE REKRUTACJI DO PRZEDSZKOLI

• 15.03.2020 23:37
        • Szanowni Państwo,

mając na uwadze aktualną sytuację dotyczącą koronowirusa, uruchomiona została także MOŻLIWOŚĆ PRZESYŁANIA SKANÓW DOKUMENTÓW PODPISANYCH PRZEZ RODZICÓW KANDYDATÓW NA ADRESY E-MAIL SZKÓŁ. Informuję również, że dokumenty w wersji papierowej będą musiały zostać dostarczone do szkół/przedszkoli w późniejszym terminie.Termin zostanie ustalony w odrębnym komunikacie. Proszę śledzić stronę ZOE-AJO w Długołęce na Facebooku oraz aktualności na stronie https://zoeajodlugoleka.bip.gov.pl/ w zakładce Rekrutacja 2020/2021.

ZOE-AJO w Długołęce
        • KOMUNIKAT DOTYCZĄCY FUNKCJONOWANIA  ZSP w MIRKOWIE
        • KOMUNIKAT DOTYCZĄCY FUNKCJONOWANIA ZSP w MIRKOWIE

• 13.03.2020 16:22

• KOMUNIKAT DOTYCZĄCY FUNKCJONOWANIA

ZESPOŁU SZKOLNO-PRZEDSZKOLNEGO W MIRKOWIE

Drodzy Rodzice, Kochani Uczniowie,

od 15.03. do 25.03.2020 r.

szkoła i przedszkole będą dla Was zamknięte sad

Nie martwcie się jednak,  my w tym czasie  zrobimy porządki (przeprowadzimy też dezynfekcję) i przygotujemy małe niespodzianki, żeby powrót był miły smiley