• Spotkanie z muzyką ZWIERZAKI

• 23.11.2021 20:17
        • W poniedziałek – 22 listopada, odbyło drugie w tym roku szkolnym spotkanie z muzyką. Tym razem gościem specjalnym była pani Paulina Jeżewska, która zaczarowała nas swoim pięknym, dźwięcznym głosem. Tematem przewodnim koncertu były zwierzęta domowe – a głównie psy i koty. Ale poza piosenkami (m.in. „Kołysanka dla  kotka”, „Daj złociaka na zwierzaka” - piosenka o pomocy schroniskom dla zwierząt),  które pięknie zaśpiewała pani Paulina była też wspólna wymiana wiadomości i doświadczeń.
        • Spotkanie z muzyką  PUZON
        • Spotkanie z muzyką PUZON

• 23.11.2021 20:17
        •  „Wszystkich pięknie dziś witamy i do tańca zapraszamy”- tak rozpoczęliśmy nasze pierwsze w tym roku „Spotkanie z muzyką”, które odbyło w czwartek 28 października. Na koncercie gościliśmy pana Jacka z Opery Wrocławskiej, który gra na puzonie. Dzięki niemu i pani Kasi mogliśmy poznać ten niezwykły instrument. Gdybyśmy go rozłożyli, zająłby 3,5 metra. Tyle wynosi cała jego droga dźwięku. A gra na nim wcale nie jest taka prosta, o czym mogły przekonać się dzieci. Aby wydobyć dźwięk, trzeba odpowiednio ułożyć usta, tworząc niewielką szczelinę.
        • Warsztaty z robotyki pt. "Międzyplanetarne wyzwania"

• 17.11.2021 21:42
        • W środę 17 listopada odbyły się warsztaty z robotyki pt. "Międzyplanetarne wyzwania" (starszaki grupa III i IV). Głównym celem warsztatów było zapoznanie dzieci z technikami kreatywnego działania i zaprezentowanie możliwości, jakie daje innowacyjne myślenie.

• Teatr Niebieski Balonik z przedstawieniem pt. "Przygody Ptysia w Cukrowej Krainie"

• 10.11.2021 16:35
        • W  środę 10 listopada do naszego przedszkola przyjechał teatr z przedstawieniem pt. "Przygody Ptysia w Cukrowej Krainie".  Tym razem był to teatr Niebieski Balonik z Krakowa, a spektakl o charakterze wychowawczym miał na celu oprócz rozbudzenia wrażliwości teatralnej także propagowanie zdrowych nawyków żywieniowych i właściwą higieną jamy ustnej. Spektakl dostarczył nam wiele radości, czekamy na więcej.