• Dzień Życzliwości - ostatnie przygotowania

• 07.12.2019 09:19
        • Ostatnie przygotowania przed uroczystością, ostatnie próby i już wszystko zapięte na ostatni guzik, czekamy na Gości. Zdjęcia wykonane przez panią Martę Lejman-Trzcińską i panią Magdalenę Wijas-Podurgiel
        • Świąteczny kiermasz

• 06.12.2019 10:47
        • Społeczność szkolna organizuje w dniu 19 grudnia kiermasz ozdób, kartek świątecznych
          i wypieków, z którego dochód przeznaczony będzie na leczenie i rehabilitację Piotrka z klasy III i Bartka z klasy VI.
          Serdecznie zapraszamy do włączenia się w akcję. Wszystkich chętnych do pomocy prosimy o upieczenie ciasta i przyniesienie w dniu kiermaszu.
          Ozdoby i kartki świąteczne przeznaczone na sprzedaż można przynosić od zaraz do gabinetu pedagoga szkolnego.

Liczymy na Was smiley
        • Dyskoteka andrzejkowa klas starszych

• 06.12.2019 01:37

• W piątek 29 listopada odbyła się dyskoteka andrzejkowa dla klas starszych. Po raz pierwszy nasi uczniowie mieli tak dużo miejsca do tańczenia, ponieważ bawiliśmy się na nowej sali gimnastycznej. Były wróżby, wspólne tańce, zabawy i mnóstwo radości! Zdjęcia z wydarzenia ---->KLIKNIJ TUTAJ<-----
        • Dzień Niepodległości

• 17.11.2019 19:50
        • NASZA NIEPODLEGŁOŚĆ!!!
          12 listopada 2019 r. nasza szkoła uczciła 101 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. W trakcie przerw przy muzyce patriotycznej po korytarzach szkolnych chodził niepodległościowy pochód ze sztandarami, wiwatujący: Polska Niepodległa, Wiwat Polska, Nasza Niepodległość!
          Podczas spotkania na sali gimnastycznej klasa VIII przedstawiła rys historyczny dotyczący okoliczności zdobycia przez Polskę upragnionej wolności. Każda z klas przygotowała też informację na temat jednej pieśni patriotycznej, które następnie wspólnie zaśpiewaliśmy!
          Zdjęcia z wydarzenia ----->KLIKNIJ TUTAJ<------