• Konkurs "Kartka z okazji Dnia Życzliwości" rozstrzygnięty

• 24.11.2016 12:58

• Spośród 22 prac jury postanowiło wyróżnić osiem, przyznając odpowiednio:

I miejsce: Zuzanna Lewandowska (kl. VI) oraz Laura Łaban i Jakub Macioszek (klasa IIa)
        II miejsce: Julia Duda (kl. IV) oraz Anna Dolińska (kl. Ia) i Ewelina Tetlak (kl. IIa)
        III miejsce: Michał Głodzik i Zuzanna Patuszyńska (kl. IIa)
      • Nagrody konkursowe pochodzą z Galerii "Miejsce", którą odwiedziłam wraz Królem Radosławem i Królową Zuzanną, i wspólnie z nimi wybrałam rysunki Pana Andrzeja Tylkowskiego, autora wrocławskich Kartek Życzliwości, przedstawione na wręczanych magnesach i plakatach.

Wszystkie prace konkursowe zostały nagrodzone pięknym dyplomem autorstwa Pani Marty Lejman-Trzcińskiej (projekt w załączeniu).

Wam wszystkim i Pani Marcie oczywiście również, gratuluję i dziękuję smiley

Edyta Podyma