• Mamy Wicemistrzostwo Powiatu w Piłce Nożnej Chłopców

• 10.05.2017 17:53

• Dnia 10 maja 2017 r. na obiekcie sportowym w Łanach odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej Chłopców. W zawodach wzięło udział siedniu mistrzów gmin z terenu naszego powiatu.
        Reprezentacje szkół rozegrały mecze w 2 grupach.
        W składzie naszej szkolnej reprezentacji zagrali: Kamil Szewczyk, Aleksander Kaliszuk, Radosław Kaczor, Ignacy Maliga i Jędrzej Maliga, Tomasz Cegiełkowski, Mateusz Liżyński, Kacper Woszczyk i Dominik Łuczycki.
      • Nasza reprezentacja trafiła do grupy, w której zagrały 4 zespoły (Mirków, Żórawina, Chrząstawa i Bielany Wrocławskie). Po zaciętych rozgrywkach - z drugiego miejsca wyszliśmy z grupy (przegrywając tylko jeden/pierwszy mecz z Bielanami), aby później o finał walczyć ze szkołą z Kąt Wrocławskich, która z drugiej grupy wyszła z I miejsca. Ten mecz wygraliśmy i w finale przyszło nam walczyć z drużyną, z którą zmierzylismy się wcześniej w grupie. Po regulaminowym czasie gry i remisie 0:0 - rozegraliśmy dogrywkę, która również nie wyłoniła zwycięzcy. Dopiero druga seria rzutów karnych i szczęście bardziej sprzyjało rywalom i ostatecznie mistrzami powiatu została szkoła z Bielan Wrocławskich, a my w tym roku zostaliśmy wicemistrzami. To najlepszy nasz wynik piłkarski w historii naszej szkoły. W ubiegłym roku zajęlismy IV miejsce, a teraz do szkoły wrócilismy ze srebrnymi medalami i pucharem.

Klasyfikacja końcowa Gminnych Mistrzostw w Piłce Nożnej Chłopców:

I miejsce – SP z Bielan Wrocławskich,
        II miejsce  – SP z Mirkowa,
        III miejsce – SP z Kątów Wrocławskich,
        IV miejsce – SP z Mietkowa,
        V miejsce – SP z Chrząstawy,
        VI miejsce – SP z Żerników,
        VII miejsce – SP z Żórawiny.

Zawodnikom z naszej szkoły dziękuję za godne reprezentowanie szkoły podczas mistrzostw.

Do galerii zdjęć-->

dr M. Krawczyk