• "Gminne Talenty" z udziałem naszych uczennic

• 26.05.2017 13:47

• Magda i Maja Buczak, finalistki tegorocznych "Gminnych Talentów", w  ostatnich dniach kwietnia wzięły udział w I Ogólnopolskim Festiwalu Młodych Talentów w Sycowie. Do Festiwalu Młodych Talentów nadesłano ponad 160 zgłoszeń. Każdy wykonawca prezentował na kwalifikacjach 2 utwory.
      • Po miesiącu wybrano osoby wchodzące do finału. W kategorii dziewczynek wystąpiło jeszcze 17 dzieci. Madzia i Maja miały bardzo trudne zadanie. Zmagały się z dziećmi, które na swoim koncie muzycznym mają pierwsze single, płyty, są laureatami ogólnopolskich i międzynarodowych festiwali dziecięcych.

Konkurowały z finalistami takich programów tv jak: "Mali giganci", "Wygraj sukces". Musiały stawić czoła nawet jednej z finalistek Polskiej Dziecięcej Eurowizji. Dziewczynki zaprezentowały się wspaniale, a Magda zajęła 3 miejsce. Gratulujemy!!!!

Utwory, którymi Madzia i Maja się zakwalifikowały to:
        1.  "Mam tę moc" z filmu "Kraina lodu"
        2.  " My heart will go on" z filmu "Titanic" (repertuar Celine Dion)

Maja:
        1.  "Meluzyna" z filmu "Podróże Pana Kleksa"
        2.  "Piosenka uwerturowa" z repertuaru dziecięcej muzyki jazzowej

Konstancja Resler, Dorota Durbajło, Anetta Kędziora

Jedną z piosenek z eliminacji można posłuchać na YouTube:
        https://www.youtube.com/watch?v=ZigVmn_BN80 - zapraszamy od minuty 14:23

Do galerii zdjęć------>