• Wyjazd przedszkolaków do teatru

• 12.06.2019 21:36
      • 12 czerwca 2019r. wszystkie grupy przedszkolne udały się do Wrocławia na spektakl "Przygody kota - mądrość pokoleń" wystawiany przez Teatr In-Art na scenie sali koncertowej Radia Wrocław.
      • Przedstawienie opowiada o dwóch kotach. Jednym z nich jest stary kot Bonifacy, który ze względu na swoje lata nie jest już w stanie łapać myszy w gospodarstwie swojego właściciela. Gospodarz, obawiając się, że myszy zjedzą wszystkie jego zapasy i spowodują szkody, postanawia kupić nowego, młodego kota. Nowy kot nazywa się Filemon i jest typowym kotem kanapowym, który nawet nie wie jak wygląda mysz. Gdy w końcu stary i młody kot się ze sobą spotkali, postanowili wspólnie znaleźć sposób na pozbycie się myszy z gospodarstwa.

Jest to piękna opowieść pokazująca jak pokolenia mogą i powinny się uczyć od siebie nawzajem, jak mogą wymieniać się doświadczeniami, wspierać i wzajemnie szanować. Przedszkolakom bardzo przypadła ona do gustu, a barwne kostiumy, maski, lalki, scenografia i muzyka były dodatkowym atutem przykuwającym uwagę dzieci.

<---do galerii zdjęć