• FINAŁ IV-go Przedszkolnego Konkursu Recytatorskiego

• 26.05.2017 14:35

• 19 maja , w piątek odbył się IV Przedszkolny Konkurs Recytatorski. W tym roku dzieci przedstawiały wiersze najbardziej znanych i lubianych polskich poetów. I tak usłyszeliśmy w wykonaniu naszych wychowanków utwory Jana Brzechwy, Juliana Tuwima, Doroty Gellner czy Natalii Usenko.
      • Wszyscy nasi uczestnicy stanęli na wysokości zadania i wiersze recytowali jak najlepsi aktorzy. Konkurs poprowadziły dzieci z grupy III: Eliza, Karol, Adrian i Diana, którzy  zachowywali się jak profesjonalni konferansjerzy. Nie sposób tutaj nie wspomnieć o wspaniałej publiczności, której doping dodawał otuchy stremowanym artystom.

Z każdej grupy wystąpiło po 3 uczestników, którzy wcześniej zostali wyłonieni w eliminacjach w swoich grupach. Występy oceniało szanowne jury, w składzie: Pani Dyrektor Edyta Podyma, Pani Ewa Trill, pani Konstancja Resler. Panie zgodnie stwierdziły, że w tym roku poziom był bardzo wysoki i tym samym miały „ twardy orzech do zgryzienia”. Po burzliwych naradach jury odczytało następujący werdykt:

I miejsce:

Antoś Ryś , gr I

II miejsce:

Lilianna Flis, gr I

Anna Wojewoda, gr II

III miejsce:

Aleksandra Gryszkiewicz, gr I

Zosia Neumann, gr II

Amelia Pogorzelec, gr III

Wyróżnienie:

Wojciech Skorupa, gr II

Zosia Stolarczyk, gr III

Maja Szczepanik, gr III

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy, jesteśmy z Was bardzo, bardzo dumne!!!

Marta Flis