• Mikołajki, tak jak z bajki

• 08.12.2014 11:06
      • Dzisiejszy dzień obfitował w wiele niespodzianek. Po pysznym śniadanku wszystkie grupy przedszkolne udały się na wycieczkę do  Dolnośląskiego Teatru Młodego Widza na spektakl „Baśniowy mostek czarownic”. Przedstawienie odkryło  przed dziećmi fascynujące sekrety Dolnego Śląska opowiadane przez trzech wrocławskich krasnali Wrocka, Odrka i Poetę Starego. Spektakl sprzyjał rozwijaniu pożądanych przymiotów i umiejętności - takich jak odpowiedzialność, pracowitość czy troska o porządek.

Intrygująca historia, opowiedziana „dziecięcym  językiem”, piękna scenografia i znakomita gra aktorska( nam najbardziej podobała się Martynka i oczywiście czarownica Tekla), której towarzyszy taniec i  wpadające w ucho piosenki, to coś co przedszkolaki lubią najbardziej.
        Ale to nie koniec wrażeń……

Po przyjeździe do przedszkola okazało się, że odwiedził Nas Mikołaj! Każdej grupie zostawił list i piękne prezenty! A co najważniejsze nie było żadnej rózgi!!! To najlepszy dowód, że Nasze dzieci są naj, naj, naj :)
        Marta Flis