• Światowe Święto Pluszowego Misia w przedszkolu

• 30.11.2014 14:22
      • 25 listopada Nasze Przedszkole obchodziło Światowe Święto Pluszowego Misia. W tym dniu wszystkie dzieci przyniosły do przedszkola swoje ukochane pluszaki - misiaki. Opowiedziały jak ich maskotki mają na imię, a także w co najbardziej się lubią z nimi bawić.

Olbrzymią niespodziankę zrobiła Nam Nasza pani Ewa z biblioteki, która zaprosiła Nas do siebie , by przybliżyć historię tego pięknego święta. Okazało się, że przedszkolaki znają mnóstwo bajkowych, jak i tych książkowych misiów. Jedno przez drugie wymieniały imiona : Kubuś Puchatek , Miś Uszatek, Gumisie, itp. Jak na prawdziwe urodziny przystało dzieci gromko odśpiewały „STO LAT” i wspólnie zatańczyły misiowy taniec.

Na zakończenie tego jakże miłego dnia przedszkolaki narysowały tort dla solenizanta oraz portret ukochanego przez wszystkich pluszowego misia.
        Marta Flis